Kanal D'de hafta içi her gün yayınlanan Gelinim Mutfakta 15 Mart 2022 puan durumu herkes tarafından merak ediliyor. 15 Mart Gelinim Mutfakta gün birincisi kim oldu? Gelinim Mutfakta 15 Mart bugün Çeyrek altını kim kazandı?

Hafta içi her gün Nursel Ergin'in sunumuyla Kanal D ekranlarında yayınlanan ve izlenme rekorları kıran Gelinim Mutfakta'da yeni bir gün daha başlıyor. Bugün de iddialı gelinler mutfağa giriyor kendilerinden istenen yemeği doğru şekilde ve zamanında çıkarmak için mücadele ediyor. Gelinim Mutfakta gelinlerin mutfakta el hünerlerini gösterirken kayınvalideler ise kendi Gelinlerini bulmak ve yüksek puan vermek için birbiriyle Yarışıyor. Peki Gelinim Mutfakta 15 Mart 2022 puan durumu nasıl oldu? 15 Mart Gelinim Mutfakta bugün kim birinci oldu, Çeyrek altını kim kazandı?

Gelinim Mutfakta hafta içi her gün Kanal D ekranlarında rüzgar gibi etmeye devam ediyor. Birbirinden iddialı gelinlerin el lezzetleri ile yemeklerini hazırladıkları ve sunum yaptıkları yarışma programında kayınvalideler ve yarışmanın sunucusu Nursel Ergin ise puanlama yapıyor. Gelinim Mutfakta 15 Mart 2022 puanları her gün olduğu gibi Bugünde ekran başında izleyenler tarafından yakından takip ediliyor. Peki, 15 Mart 2022 Gelinim Mutfakta puan durumu nasıl oldu? Gelinim Mutfakta 15 Mart 2022 günün birincisi bugün kim oldu, Çeyrek altını kim kazandı?

Gelinim Mutfakta 15 Mart 2020 puan durumu

Haftanın ikinci gününde Gelinim Mutfakta'da heyecan ve rekabet hız kesmeden devam ediyor. Bu günde günün yemeğini hazırlamak için mutfağa giren gelinler arasında kıyasıya bir çekişme var. Hepsi yüksek puanlar almak haftanın finalinde bilezik ödülü kazanmak günlük çeyrek altın ödülü sahibi olmak istiyor. Gelinim Mutfakta 15 Mart 2022 puan durumu sonuçları şöyle oldu:

Miyase:  17

Yeşim: 12

Ünlü Yer Bilimci Prof. Dr. Celal Şengör Canlı Yayında Küfür Etti: "S... Et" Ünlü Yer Bilimci Prof. Dr. Celal Şengör Canlı Yayında Küfür Etti: "S... Et"

Hasret: 15

Deniz: 17.

gelinim-mutfakta-15-mart-2022-puan-durumu-gelinim-mutfakta-gun-birincisi-kim-oldu-ceyrek-altini-

Gelinim Mutfakta 15 Mart 2022 kim birinci oldu?

Gelinim Mutfakta'da puan durumu kadar günün birincisi ve çeyrek altını kazanan yarışmacı da merak ediliyor. Bugün haftanın ikinci gününde yapılacak olan oylamalar sonucunda günün birincisi belli olacak çeyrek altın ödülü sahibini bulacak. 15 Mart Gelinim Mutfakta günün birincisi bugün Miyase ve Deniz oldu.