Gelinim Mutfakta 18 Mart 2022 haftanın finali başladı. Hafta başından bu yana dört gelin haftanın birincisi olmak yarışmada kalabilmek için yine tüm hünerlerini gösterdi. Peki, Gelinim Mutfakta 18 Mart 2022 puan durumu belli oldu mu? Gelinim Mutfakta 18 Mart 2022 bugün kim kazandı, kim elendi? 18 Mart gelinim mutfakta puanları ve detaylar haberimizde…

Kanal D ekranlarında hafta içi her gün yayınlanan Gelinim Mutfakta yarışmasında 1 haftanın finali bölümü daha başlıyor. Hafta başından bu yana yemeklerini yaparak finallerini gösteren ve yüksek puanlar almak için mücadele gelinlerden biri Bugün haftanın birincisi olacak ve 5 bilezik ödülünün de kazanacak. Ama bir yanda mutluluk yaşanırken bir yanda da Hüzün yaşanacak. Çünkü bu hafta en düşük puanları alan yarışmacı yarışmaya veda edecek. Nursel Ergin'in sunumuyla ekranlara gelen ve milyonlarca izleyici tarafından daha yakından takip edilen Gelinim Mutfakta'da günün birincisi ve elenen yarışmacı merakla bekleniyor. Peki, Gelinim Mutfakta 18 Mart 2022 puan durumu belli oldu mu? Gelinim Mutfakta 18 Mart 2022 haftanın birincisi kim oldu? Gelinim Mutfakta 18 Mart bu hafta kim elendi?

Gelinim Mutfakta 18 Mart 2022 puan durumu

Gelinim Mutfakta haftanın finali başladı. Bu hafta da 4 yarışmacıdan biri haftanın birincisi olacak bilezik ödülünü kazanacak. Gelinim Mutfakta 18 Mart 2022 puan durumu belli olduktan sonra haftanın finali etabı başlayacak. Peki, gelinim mutfakta 18 Mart 2022 puanları nasıl oldu? Gelinim Mutfakta 18 Mayıs günün birincisi kim oldu? Bu soruların yanıtı ilerleyen dakikalarda haberimizde olacak…

gelinim-mutfakta-18-mart-2022-puanlari-kim-kazandi-18-mart-gelinim-mutfakta-bugun-kim-elendi-2

Batu Alıcı Ne Kadar Kazandı? 1 Milyon TL Soruya Cevap Verdi Mi? Batu Alıcı Ne Kadar Kazandı? 1 Milyon TL Soruya Cevap Verdi Mi?

Gelinim Mutfakta 18 Mart 2022 bu hafta kim kazandı?

18 Mart Gelinim Mutfakta bu hafta kim kazandı, kim haftanın birincisi oldu? Gelinim Mutfakta 5 bilezik ödülünü kazanan yarışmacı bu hafta YEŞİM oldu. 

Gelinim mutfakta 18 Mart 2022 kim elendi?

Nursel Ergin'in sunumu ile Kanal D ekranlarında yayınlanan Gelinim Mutfakta'da bugün bir yarışmacı daha hem yarışmaya hem de hayallerine veda edecek. Gelinim Mutfakta 18 Mart 2022 kim elendi sorusunun yanıtını belli oldu. Bu hafta elenen yarışmacı Deniz oldu.