Gelinim Mutfakta puan durumu 24 Mart 2022 günü için yine televizyon izleyicileri tarafından yakından takip ediliyor. Hafta içi her gün ekranlara gelen gelinim mutfakta yarışmasında günün birincisi olan yarışmacılar çeyrek altını düğününde sahibi oluyor. Peki, Gelinim Mutfakta 24 Mart 2022 puan durumu sonuçları nasıl oldu? 24 Mart Gelinim Mutfakta bugün günün birincisi kim oldu? Gelinim Mutfakta 24 Mart puanları ve detaylar haberimizde…

Gözden kaçırmayın

Gelinim Mutfakta 25 Nisan 2022 puan durumu! Gelinim Mutfakta bugün günün birincisi kim oldu? Gelinim Mutfakta 25 Nisan 2022 puan durumu! Gelinim Mutfakta bugün günün birincisi kim oldu?

Kanal D'de hafta içi her gün yayınlanan ve reyting rekorları kıran yarışma Gelinim Mutfakta'da haftanın finaline sadece bir gün kaldı. O yüzden bugün gelinler mutlaka yüksek puanlar almak yarışmada kalmak için mücadeleye devam ediyor. Mutfakta el lezzetini konuşturan gelinlere kayınvalideler ve Nursel Ergin puanlama yapıyor. Haftanın finali öncesinde bugün mutfakta da gerginlik had safhaya çıkıyor. Peki, Gelinim Mutfakta 24 Mart 2022 puan durumu sonuçları belli oldu mu? Gelinim Mutfakta 24 Mart günün birincisi kim oldu? 24 Mart Gelinim Mutfakta puanları ve merak edilenler haberimizde…

Gelinim Mutfakta 24 Mart 2022 puan durumu

Gündüz kuşağında en çok takip edilen yarışma programları arasında yer alan Gelinim Mutfakta'da heyecan hız kesmeden sürüyor. Gelinim Mutfakta'da her gün yüksek puan alan gelin çeyrek altının sahibi oluyor. Aynı zamanda sadece çeyrek altın kazanmak için bir haftanın finalinde 1. olabilmek için de günlük puanlamalar çok önemli. 24 Mart Gelinim Mutfakta puanları şöyle oldu:

Hasret: 23 puan

Fulya: 14 puan

Yeşim: 13 puan

Miyase: 10 puan

gelinim-mutfakta-24-mart-2022-puan-durumu-gelinim-mutfakta-bugunun-birincisi-kim-oldu-altini-kim-2

Gelinim Mutfakta 24 Mart 2022 günün birincisi kim oldu?

Gelinim Mutfakta'da günün birincisi olan yarışmacı da ekran başında izleyiciler tarafından yakından takip edilen başlıklar arasında. Her gün bir yarışmacı en yüksek puanları alarak günün birincisi oluyor ve aynı zamanda çeyrek altın ödülü kazanıyor. 24 Mart Gelinim Mutfakta puan durumu sonuçlarına göre günün birincisi olan yarışmacı Hasret oldu.