Gelinim Mutfakta puan durumu 24 Şubat 2022 günü için yine izleyicileri tarafından merak ediliyor. Haftanın dört günü başlarken finale doğru geri sayım da başlamış oldu. Peki, Gelinim Mutfakta 24 Şubat 2022 puanları nasıl oldu? 24 Şubat Gelinim Mutfakta kim birinci oldu?

"Yalı Çapkını" Dizisi İçin Yapılan Suç Duyurusu Sonrası Soruşturma! "Yalı Çapkını" Dizisi İçin Yapılan Suç Duyurusu Sonrası Soruşturma!

Gelinim Mutfakta 24 Şubat 2022 puan durumu belli oldu. Gelinim Mutfakta'da haftanın finali için artık geri sayım başladı ve final öncesinde son puanlamalar bugün gerçekleşti. Elbette günün ilk saatlerinden itibaren mutfakta bütün hünerlerini gösteren Gelinler final için iddialarını ortaya koymaktan da geri durmadı. Peki, Gelinim Mutfakta 24 Şubat 2022 bugün puanları nasıl oldu? Gelinim Mutfakta 24 Şubat 2022 çeyrek altını kim kazandı? 24 Şubat Gelinim Mutfakta puan durumu ve detaylar haberimizde...

Kanal D'de hafta içi her gün Nursel Engin'in sunumuyla ekranlara gelen ve uzun zamandan beri de gündüz kuşağında çok izlenen programlar arasında yer alan Gelinim Mutfakta'da haftanın 4. günü başladı. Yine iddialı gelinler mutfağa girdi ve bugünün en yüksek puanı almak için en lezzetli yemeği hazırlamaya başladı. El hünerlerine ve lezzetlerine güvenen gelinlere kayınvalideler ve Nursel Engin puan verdi. Bugün alınacak puanlar özellikle haftanın finali öncesinde gelinler için çok önemli. Peki, Gelinim Mutfakta 24 Şubat 2022 puan durumu nasıl oldu? Gelinim Mutfakta 24 Şubat bugün çeyrek altını kim kazandı? Gelinim Mutfakta 24 Şubat günün birincisi kim oldu? Gelinim Mutfakta puanları 24 Şubat 2022 ve merak edilenler haberimizde…

Gelinim Mutfakta 24 Şubat 2022 puan durumu

Kanal D ekranlarının en uzun soluklu yarışmalarından olan Gelinim Mutfakta 24 Şubat 2022 yeni bölümü ile izleyici karşısına çıkıyor. Gelinim Mutfakta'da bugün hasret gelin kayınvalidesinin kimsenin girmesine izin vermediği banyosunda neler olduğunu açıklıyor. Ancak kayınvalide Nurten Hanım gelinine bu konuda sert tepki gösteriyor. Diğer yandan kayınvalideler Gelinlerini bulmak doğru puanlamaları yapmak içinde adeta birbirleriyle yarışıyor. Peki, Gelinim Mutfakta 24 Şubat 2022 puan durumu nasıl oldu? 24 Şubat Gelinim Mutfakta puanları şöyle oldu:

Miyase: 16

Deniz: 6

Yeşim: 8

Hasret: 12.

gelinim-mutfakta-24-subat-2022-puan-durumu-bugun-ceyrek-altini-kim-kazandi-gunun-birincisi-kim-o-2

Gelinim Mutfakta günün birincisi 24 Şubat 2022

Gelinim Mutfakta'da puanlama kadar Bugün birinci olan ve çeyrek altın kazanan yarışmacılar da izleyiciler tarafından yakından takip ediliyor. 24 Şubat 2022 gelinim mutfakta günün birincisini belli oldu. Günün birincisi ve çeyrek altını kazanan isim Miyase oldu.