Gelinim Mutfakta 25 Şubat 2027 kim birinci oldu, bilezikleri kim kazandı? 25 Şubat Gelinim Mutfakta bugün kim elendi? Gelinim Mutfakta final günü başlıyor. Peki, bugün puan durumu nasıl oldu? Gelinim Mutfakta puan durumu 25 Şubat 2022 ve merak edilenler haberimizde…

Gözden kaçırmayın

Zuhal Topal'la Yemekteyiz 22 Nisan 2022 bu haftanın birincisi kim oldu? Yemekteyiz'de bu hafta kim kazandı? Zuhal Topal'la Yemekteyiz 22 Nisan 2022 bu haftanın birincisi kim oldu? Yemekteyiz'de bu hafta kim kazandı?

Gelinim Mutfakta'da bir haftanın finali daha geldi çattı. Hafta başından bu yana haftanın birincisi Olmak ya da elenmemek için mücadele eden yarışmacılar bugün kaderlerini öğrenecek. Gelinim Mutfakta'da haftanın son gününde yine mutfağa giren gelinler bu defa tatlı yapacak. Günün puanlaması yapıldıktan sonra ise haftanın finali bölümü başlayacak ve gelinlerin yarışmadaki akıbeti açıklanacak. Peki, Gelinim Mutfakta 25 Şubat 2022 puan durumu nasıl oldu? Gelinim Mutfakta 25 Şubat 2022 günün birincisi kim oldu çeyrek altını kim kazandı? Gelinim Mutfakta 25 Şubat haftanın finalinde kim birinci oldu? 25 Şubat Gelinim Mutfakta bugün kim elendi?

Kanal D'de Nursel Engin’in sunumuyla ekranlara gelen ve uzun zamandan beri en çok izlenen yarışma programları arasında yer alan Gelinim Mutfakta'da bir haftanın finali daha başlıyor. Her hafta büyük heyecana sahne olan haftanın finali bölümünde Bugün bir yarışmacı hayallerine ve yarışmaya veda ederken bir yarışmacıyı ise bilezik ödülün sahibi olacak. Ancak haftanın finali öncesinde Gelinim Mutfakta 25 Şubat 2022 puanları açıklanacak ve günün birincisi olan yarışmacı çeyrek altının da sahibi olacak. Gelinim Mutfakta gün birincisi bugün yine merak ediliyor. Fakat en çok merak edilen ise Gelinim Mutfakta 25 Şubat 2022 kim kazandı sorusunun yanıtı… Gelinim Mutfakta 25 Şubat 2022 bu hafta kim birinci oldu? Gelinim Mutfakta 25 Şubat 2022 kim elendi?

Gelinim Mutfakta 25 Şubat 2022 puan durumu

Gelinim Mutfakta'da haftanın finali başlıyor... Bugün gelinler haftanın son gününde tekrar mutfağa giriyor ve bütün hünerlerini göstererek haftanın finali öncesinde yüksek puanları toplamak istiyor. Gelinim Mutfakta 25 Şubat 2022 puanları şöyle oldu:

Miyase: 14 puan

Yeşim: 14 puan

Hasret: 13 puan

Deniz: 11 puan

gelinim-mutfakta-25-subat-2022-kim-birinci-oldu-25-subat-gelinim-mutfakta-bugun-kim-elendi-2

Gelinim Mutfakta 25 Şubat 2022 bilezikleri kim kazandı?

Her Cuma olduğu gibi bu cuma da Gelinim Mutfakta'da final heyecanı başladı. Hafta başından bu yana büyük bir rekabet içerisinde olan 4 gelinden biri Bugün 5 bilezik Ödülü sahibi olacak. Ancak bu hafta diğer haftalardan farklı bir durum da var. Çünkü geçtiğimiz haftanın birincisi olan Yeşim bilezik ödülünü kabul etmemiş ve bilezikler bu hafta devretmişti. Yani Gelinim Mutfakta'da bu hafta 1. olan isim 10 bilezik ödülü kazanacak. Gelinim Mutfakta 25 Şubat 2022 haftanın birincisi 79 puan toplayan Miyase oldu ve bilezikleri de kazandı. 

25 Şubat Gelinim Mutfakta bugün kim elendi?

Gelinim Mutfakta haftanın finali bölümünde birinci olan yarışmacı gibi elenen yarışmacı da olacak. Geçtiğimiz hafta Miyase'nin geçirdiği talihsiz kaza nedeniyle gelinim mutfakta'da aileme yapılmamıştı. Gelinim Mutfakta 25 Şubat 2022 bugün kim elendi sorusunun yanıtını belli oldu. Bu hafta veda eden Deniz ve kayınvalidesi Hayat oldu.