Gelinim Mutfakta bugünkü bölümünün de sonuna yaklaşmış iken, herkes heyecanla biten günün akabinde Gelinim Mutfakta 26 Şubat haftanı final günü fragmanını merakla araştırıyor. Sevilen bayan kuşağı yarışmasının yeni bölüm fragmanı detayları haberimizde.

Gelinim Mutfakta son bölümde oldukça heyecan dolu anlar yaşanmıştır. Bölüm sonunda yaşananlar yeni bölümün daha büyük bir heyecanla beklenmesine de neden olmuştur. Merak edenler için bölüm sonunda hemen diğer bölümün tanıtımı geçilmektedir.

Seda Sayan tarafından sunulan yeni sezonu oldukça beğenilen Gelinim Mutfakta yeni yarışmacıları ile yoluna devam etmektedir. Yarışmanın her bölümünde farklı duygu geçişleri yaşanmaktadır. Gelinlerin kıyasıya rekabet ettiği yarışmada sohbet kısmı da tadım kısmı da milyonlar tarafından izlenmektedir.

Merak edenler için Gelinim Mutfakta yeni bölüm tanıtımında bölümün kilit noktalarına değinilmektedir. Bu sayede ertesi günün gelmesi heyecanla beklenmektedir. Üstelik haftanın birincisi de belli olacağı için yarışmada cuma günleri daha başka anlamlar da içermektedir. Çünkü yarışmada haftanın birincisi olan isim o haftanın 5 bileziğine sahip olmaktadır.

Yeni bölümleri seyretmek isteyenler hafta içi her gün Kanal D ekranlarının başına geçmelidir. Yarışmanın yeni bölümleri 13:00 itibari ile yayınlanmaktadır. Seda Sayan sunumu sayesinde yarışmanın eğlencesine eğlence katılmıştır. Sayan kimi zaman yarışmacıların dertlerini dinlerken kimi zaman onlarla karşılıklı oynamaktadır. Bu neden yüzünden program içerisince hüzün ve eğlence iç içe geçmiş durumdadır. Siz de bölümleri kaçırmayarak eğlenceye ortak olabilirsiniz.

Gelinim Mutfakta Son Bölüm


Son bölümü izleyenlerin en çok merak ettiği konulardan biri de Gelinim Mutfakta gün birincisinin kim olduğudur. Yarışma oldukça heyecanlı olarak devam etmektedir. Bugün birinci olan performansı yüzünden yarın sonuncu olabilmektedir. Bu da otomatik olarak puan durumunun anında değişim göstermesine yol açmaktadır. Peki bugünün birincisi olan isim kim?

Yayınlanan son bölümde yaşanan çekişmeli anlara karşın çeyrek altını kazanan isim yine Esra olmuştur. Oldukça duygusal anları da yaşayan gelin kaynana gün birinciliği sayesinde rakiplerinin ciddi şekilde önüne geçmiştir. Yarınki bölümde neler olacağı ise merakla beklenmektedir. Zira Seda Sayan yayınlanan tanıtımda yarın için odlukça şoke edici açıklamalar yapacağının altını çizmektedir.

Gelinim Mutfakta son bölüm izlemek istemesine karşın kaçıranların sayısı oldukça fazladır. Programın eğlenceli yapısı şu günlerde moralleri bozulanlara adeta bir ilaç gibi gelmektedir. siz de yayınları kaçırmanız halinde istediğiniz zaman internet üzerinden kaçırdığınız bölümleri izleyebilirsiniz. Üstelik televizyon yayınlarının sona ermesinden hemen sonra internete bölüm aktarımları gerçekleştirilmektedir.

Kanal D resmi internet sitesinde kanal içerisinde yayınlanan tüm programların bölümleri bulunmaktadır. Bölümler sezonlara ayrılmış şekilde de sunulabilmektedir. Böylelikle sadece son bölümü değil programın tüm bölümlerini online şekilde seyredebileceksiniz. Bölüm erişimi için siteye üyelik yaptırmanız da istenmeyecektir. İnternet bağlantısı olan herkes cihazı fark etmeksizin bölümleri yüksek görüntü kalitesi ile seyredebilmektedir.

Gelinim Mutfakta Haftanın Birincisi Kim Oldu?


Gelinim Mutfakta kendine has tarzı ile her günün birincisine çeyrek altın hediye etmektedir. Gelinler hediye olarak almış oldukları altınları hafta boyunca sergilemektedir. Gün birincilerine çeyrek altın hediyesi veren program hafta birincisine ise bilezik vermektedir. Verilen bilezik sayısı ise beş adettir. Ödül büyük olduğu için gelinler ve kaynanalar kıyasıya bir rekabet içerisine girmektedir.

Günlük puanlamalar üzerinden belirlenen Gelinim Mutfakta haftanın birincisi Seda Sayan tarafından açıklanmaktadır. Açıklama ile birlikte birinci olan geline hediyesi taktim edilmektedir. Haftanın sona ermesi ile birlikte elenen ya da yarışmaya devam edecek olan isimler de kesinlik kazanmaktadır. Siz de önemli detayları kaçırmamak için programı televizyonlarınızdan ya da internet üzerinden seyrederek tüm gelişmeleri öğrenebilirsiniz.