Gelinim Mutfakta haftanın birincisi kim, Gelinim Mutfakta haftanın birincisi, Gelinim Mutfakta 26 Şubat kim kazandı? Gelinim Mutfakta 26 Şubat 2021 Cuma veda eden isim kim oldu? Kanal D ekranlarının hafta içi öğlen kuşağının en çok sevilen yarışması Gelin

Gelinim Mutfakta haftanın birincisi kim, Gelinim Mutfakta haftanın birincisi, Gelinim Mutfakta 26 Şubat kim kazandı? Gelinim Mutfakta 26 Şubat 2021 Cuma veda eden isim kim oldu? Kanal D ekranlarının hafta içi öğlen kuşağının en çok sevilen yarışması Gelinim Mutfakta 26 Şubat Cuma eleme heyecanı başlamış bulunmakta iken 13.00 itibarı ile başlayan Gelinim Mutfakta 26 Şubat 2021 kim 1. Oldu Gelinim Mutfakta 26 Şubat kim elendi?  Gelinim Mutfakta haftanın birincisi kim?  gibi sorular şu sıralar çok sorulmakta iken Gelinim Mutfakta bu hafta 1. Kim oldu? altınları kim aldı sorusu ile birlikte 26 Şubat gelinim mutfakta kim elendi sorularının yanıtları sizlerle işte detaylar...

Gelinim Mutfakta Kanal D ekranlarında gelin ve kaynanaların kıyasıya rekabet etmesini sağlamaktadır. Milyonları ekran başına toplayan yarışmada son bölümde inanılmaz gelişmeler yaşanmıştır. Kaynana Fatma Hanım’ın kaynananalar için hazırlanmış olan odayı temizlemesi herkesi şok etmiştir.

Gelinler ve kaynanalar konu üzerinden farklı yorumlar yapmıştır. Bu da yemeklerin tadımına gölge düşürmüştür. Ortamın gerginleşmesinden hemen sonra Seda Sayan duruma müdahale etmiştir. Puan durumunu değiştirecek bir sonuç ortaya çıkaran son bölümde dengeler tamamen değişmiştir. Eleme potasına hiç beklenmeyen isimlerin girmesinden sonra milyonlar hayret içerisinde kalmıştır.

Gelinim Mutfakta Ne Zaman?

Programın anlık olarak seyredilmesi için Gelinim Mutfakta izlemek isteyenlere saat bilgileri verilmektedir. Siz de anında izlemek isteyenlerdenseniz hafta içi her gün Kanal D ekranlarına davetlisiniz. Gündüz kuşağının en çok izlenen programlarından biri olan Gelinim Mutfakta 3.sezonunda saat 13:00’te ekranlara gelmektedir.

Televizyon imkânınız yoksa da canlı yayın özelliği sayesinde programı internet üzerinden seyredebilirsiniz. Kanal D resmi internet sitesinin canlı yayın alanından anında bağlantı sağlamak mümkündür. Yayını internet üzerinden canlı olarak seyretmek için siteye üye olunması da gerekmemektedir. Hem ücretsiz hem de üyelik şartı olmadan program internet olan her yerden rahat bir şekilde izlenebilmektedir.

Gelinim Mutfakta 26 Şubat yayınında meydana gelen gelişmeler bahsedildiği üzere dengelerin değişmesine neden olmuştur. Kıyasıya rekabetin yaşandığı son bölümde puanlar yayın sonunda açıklanmıştır. Seda Sayan tarafından açıklanan puanlar gün birincisi ismin çeyrek altının sahibi olması ile sonlanmıştır.

Merak edenler için gün birincisi program içerisinde açıklanmıştır. Gün birincisi olarak açıklanan son isim yaptığı yemeklerden aldığı puan sayesinde Zeynep olmuştur. Yemeği oldukça beğenilen Zeynep, kaynanaların stratejilerine rağmen birinciliği elde etmiştir.

Zeynep’in birinci olmasından sonra haftalık olarak değişen puan durumunda da ciddi oynamalar yaşanmıştır. Programın en sonunda açıklanan puan durumuna göre gelinlerin puanları Zeynep 20 Ayten 19 Aysun 14 Esra 8 şeklindedir. Puanların günlük olarak toplanmasından sonra haftanın birincisi kesinleşecektir. Birincinin belirlenmesinden sonra hem bilezikleri kimin alacağı hem de eleme potasına kimin gireceği kesinleşecektir.

Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı?

Gelinim Mutfakta her hafta cuma günlerinde haftanın birincisini belirlemektedir. Gelinlerin kollarında yer alan bilezikler de bu birinciliklerden elde edilmektedir. Cuma günlerinde açıklanan hafta birincilerine her hafta beş adet bilezik verilmektedir.

Programda adilane olarak puanlama yapılmasına özen gösterilmektedir. Gelinim Mutfakta hafta birincisinde de gün birincisinde de Seda Sayan denetimi bulunmaktadır. Bu sayede birincilikler adilane şekilde alınmaktadır. Kaynanalar zaman zaman belli taktikler uygulasa da bu istekleri farklı sonuçlara yol açmaktadır. Zira her taktik kendi gelinlerine daha az puan vermeleri ile sonuçlanmaktadır. Bu da ekranları başında programı izleyenlerin keyifli anlar yaşamalarına neden olmaktadır.

Gelinim Mutfakta Yeni Bölüm Tanıtımı Yayınlandı Mı?


Gelimin Mutfakta yeni bölüm tanıtımı puan durumundan hemen sonra Kanal D ekranlarından verilmiştir. Son programda puan durumu Zeynep 20 Ayten 19 Aysun 14 Esra 8 olarak güncellenmiştir. Günün kazananı olan Zeynep bir küçük altın sahibi daha olmuştur.

Ertesi günün tanıtım fragmanında ise Neriman Hanımın tarzı damga vurmuştur. Üstelik programda hüzün ve gözyaşı da eklenmiştir. Gözyaşlarını tutamayan gelinler kimin eleme potasına gireceğinin de ipuçlarını vermektedir. Yarışmaya veda edecek olan ismin kesinleşmesinden sonra pazartesi yeni bir gelin ve kaynana programa dahil edilecektir.

Seda Sayan canlı yayın içerisinde hem internetten hem de telefon hattı üzerinden başvuru kabul edildiğinin altını çizmektedir. Bu sayede siz de programa katılarak altınların sahibi olabilirsiniz.

Gelinim Mutfakta Son Bölüm


Gelinim Mutfakta son bölümde kaynanalar ve gelinlerin birbirine girmesi izleyenleri şoke etmiştir. Özellikle Nurten Hanım ve gelini Aysun kendilerine hâkim olamadılar. Oldukça düşük puan aldığı için sinirlerini kontrol edemeyen Aysun hiç beklemediği sonuçlar almıştır. Nurten Hanım sadece kendi gelini ile değil Esra ile de birbirine girmiştir. Bu da büyük bir tepki almasına neden olmuştur.