Kanal D ekranlarında ilgi ile takip edilen yarışma programı Gelinim Mutfakta'da yeni bir gün daha başlıyor. Gelinim Mutfakta 29 Mart 2022 puanları da ekran başında izleyiciler tarafından merakla takip ediliyor. Peki, 29 Mart Gelinim Mutfakta günün birincisi belli oldu mu? Gelinim Mutfakta 29 Mart 2022 bugün kim kazandı? Gelinim Mutfakta puan durumu 29 Mart 2022 sonuçları haberimizde…

Ünlü Yer Bilimci Prof. Dr. Celal Şengör Canlı Yayında Küfür Etti: "S... Et" Ünlü Yer Bilimci Prof. Dr. Celal Şengör Canlı Yayında Küfür Etti: "S... Et"

Hafta içi her gün Kanal D ekranlarında Nursel Ergin'in sunumu ile yayınlanan Gelinim Mutfakta'da yeni bir gün daha başladı. Gelinler maharetlerini göstermek için bugün mutfağa girerken kayınvalideler de kendi gelinlerini bulmak ve yüksek puanlar vermek için birbiriyle yarışıyor. Günün yemeğini hazırlayan gelinler arasında zaman zaman tartışmalar ve kıskançlık krizleri de yaşanıyor. Günün sonunda tüm gelinler çeyrek altını kazanabilmek ve haftanın finalinde büyük ödülün sahibi olabilmek için mücadele ediyor. Peki, Gelinim Mutfakta 29 Mart 2022 puanları belli oldu mu? Gelinim Mutfakta 29 Mart günün birincisi kim oldu? Gelinim Mutfakta 29 Mart 2022 puan durumu ve merak edilenler haberimizde...

Gelinim Mutfakta 29 Mart 2022 puanları

Haftanın ikinci gününde gelinim mutfakta mutfağında heyecan yine dorukta. Birbirinden iddialı 4 yarışmacı bugün de mutfağa giriyor ve yüksek puanlar alabilmek için yemeğini eksiksiz olarak çıkarmaya çalışıyor. Elbette rekabet büyük olunca gelinler arasında tartışma ve tansiyon da son derece yüksek oluyor. Bu günde mutfakta gelinler birbirine giriyor buna dahil olan kayınvalideleri arasında da tartışma çıkıyor. Tartışmaların gölgesinde geçen bir günün sonunda puan durumu ekran başında izleyenler tarafından merakla takip ediliyor. Gelinim Mutfakta 29 Mart 2022 puanları şöyle:

Hasret: 20 puan

Damla: 18 puan

Yeşim: 13 puan

Miyase: 10 puan

gelinim-mutfakta-29-mart-2022-puan-durumu-29-mart-gelinim-mutfakta-gunun-birincisi-kim-oldu-kim--2

29 Mart Gelinim Mutfakta günün birincisi kim oldu?

Gelinim Mutfakta 29 Mart 2022 günün birincisi de izleyiciler tarafından en çok merak edilenler arasında yer alıyor. Bugün yüksek puan alan yarışmacılardan biri yine günün birincisi ve aynı zamanda çeyrek altın ödülünün sahibi olacak. Gelinim Mutfakta 29 Mart 2022 bugün kim kazandı sorusunun yanıtını belli oldu. Bugün çeyrek altını kazanan yarışmacı Hasret oldu. Hasret böylece 4 gün üst üste çeyrek altın kazanmış oldu.