Haftanın ikinci gününde Gelinim Mutfakta programını kim kazandı? Gelinim Mutfakta en yüksek puan alarak 3 martta çeyrek altını alan kişi kim oldu. Gelinim Mutfakta son bölümde yaşananları sizlere derledik.3 Mart Salı günü Başak'ın iyiden iyiye mutfağa alıştığı Gelinim Mutfakta'da adeta yangın çıktı. Tencerenin üzerine koyduğu havlunun ucu ocağa değen Başak, neredeyse yangın çıkaracaktı. Öte yandan mutfağa temizlik kuralları getiren Başak, özellikle Özlem ve Elif'le uğraşmaya başladı. Tabi bu durum kayınvalideler arasında da tansiyonu yükseltti. 

Gelinim Mutfakta en düşük puan kim aldı?Günün en düşük puanını alan gelin adayı henüz belli olmadı. Açıklanınca sizlerle paylaşacağız.Gelinim Mutfakta 3 Mart çeyrek altın kazanan isim kim?

Ziraat Bankası TC Kimlik Numarasına Göre Ödeme! 70.000 TL'ye Kadar Ödeme! Ziraat Bankası TC Kimlik Numarasına Göre Ödeme! 70.000 TL'ye Kadar Ödeme!


Gelinim Mutfakta programında en yüksek puanı alarak çeyrek altın kazanan isim henüz belli olmadı.Puan Sıralaması!Elif: 9-

Başak: 14-

Ezgi: 10-

Özlem: 12- 


Editör: İlan35