Kanal D ekranlarının izlenme rekorları kıran yarışması Gelinim Mutfakta'da yeni bir gün daha başlıyor. Birbirinden iddialı yarışmacıların rekabetini ekranlara taşıyan yarışma programında günün puan durumu ve günün birincisi de izleyiciler tarafından merakla bekleniyor. Peki, Gelinim Mutfakta 30 Mart 2022 puanları nasıl oldu? Gelinim Mutfakta 30 Mart 2022 günün birincisi kim oldu?

Batu Alıcı Ne Kadar Kazandı? 1 Milyon TL Soruya Cevap Verdi Mi? Batu Alıcı Ne Kadar Kazandı? 1 Milyon TL Soruya Cevap Verdi Mi?

Kanal D ekranlarında hafta içi her gün Nursel Ergin'in sunumu ile yayınlanan gelinim mutfakta yarışması izleyiciler tarafından da ilgiyle takip ediliyor. Gündüz kuşağının en çok izlenen yarışmaları arasında olan ve birbirinden iddialı 4 yarışmacının rekabetini ekrana taşıyan yarışma programında tartışmalar ve kavgalarda eksik olmuyor. Hafta ortasında bugün gelinler yine mutfakta hünerlerini göstermek için yerini alıyor kayınvalideler ise puanlama yapıyor. Peki Gelinim Mutfakta 30 Mart 2022 puan durumu nasıl oldu? Gelinim Mutfakta 30 Mart 2022 kim kazandı? 30 Mart Gelinim Mutfakta puanları ve detaylar haberimizde…

Gelinim Mutfakta 30 Mart 2022 puan durumu sonuçları

Gelinim mutfakta mutfağında hafta ortasında heyecan yine dorukta. Bugün de birbirinden iddialı 4 yarışmacı yeteneklerini göstermek el lezzetini konuşturmak için mutfağa girdi. Kayınvalideler ise kendi gelinlerinin tabağını bulmak ve yüksek puan verebilmek için adeta birbiriyle yarışıyor. Bugün de puanlamada belirleyici olan yarışmanın sunucusu Nursel Ergin'in verdiği puanlar oluyor. Peki, Gelinim Mutfakta 30 Mart 2022 puanları nasıl oldu? 30 Mart Gelinim Mutfakta puan durumu ilerleyen şöyle oldu:

Damla 24 puan

Hasret: 13 puan

Miyase: 10 puan

Yeşim: 9 puan

gelinim-mutfakta-30-mart-2022-puanlari-30-mart-gelinim-mutfakta-gunun-birincisi-kim-oldu-2

30 Mart Gelinim Mutfakta günün birincisi kim oldu?

Gelinim Mutfakta yarışmasında format gereği her gün günün birincisi olan yarışmacıya çeyrek altın ödülü veriliyor. Çeyrek altını kazanmak isteyen yarışmacılar mutfakta hünerlerini gösterirken aynı zamanda birbirleri ile kavgaları da ihmal etmiyor. Gelinim Mutfakta 30 Mart 2022 kim birinci oldu Çeyrek altını kim kazandı sorusunun yanıtı belli oldu. Bugün çeyrek altının sahibi Damla oldu.