Gelinim Mutfakta 31 Mart 2022 puan durumu sonuçları yine ilgiyle takip ediliyor. Haftanın dördüncü günü de yani finale Sadece bir gün kala mutfaktaki iddialı gelinler bütün yeteneklerini gösteriyor ve yüksek puanlar almaya çalışıyor. Her gün olduğu gibi ekran başında izleyenlere tam bir görsel Şölen sunan Gelinler birbirleriyle tartışmaktan de geri kalmıyor. Peki, Gelinim Mutfakta 31 Mart 2022 puanları nasıl oldu? 31 Mart gelinim mutfakta günün birincisi kim oldu? Gelinim Mutfakta 31 Mart 2022!

Hafta içi her gün gündüz kuşağında Kanal D'nin vazgeçilmezleri arasında yer alan Gelinim Mutfakta'da heyecan devam ediyor. Artık haftanın finaline sadece bir gün kaldı ve gelinler final için son derece heyecanlı. Bu nedenle de yüksek puanlar almak finalde elenmemek için kıyasıya bir rekabet içine girmiş durumdalar. Bugün yine günün yemeğini hazırlamak için mutfağa giren gelinler birbirlerine takılmaktan da geri durmuyor. Mutfakta sert tartışmalar da yaşanıyor eğlenceli anlar da. Ekran başında izleyenleri sevginin puan durumu sonuçlarını yakından takip ediyor. Peki, Gelinim Mutfakta 31 Mart 2022 puan durumu nasıl oldu? 31 Mart bugün gelinim mutfakta günün birincisi kim oldu? Gelinim Mutfakta 31 Mart 2022 puanları ve detaylar haberimizde…

Gelinim Mutfakta 31 Mart 2022 puanları

Haftanın finali için geri sayım başladı ve gelinim mutfakta mutfağında heyecan da durdu açıktı. Bu hafta elenmemek için adeta birbiriyle büyük bir rekabet içerisinde olan Gelinler yine yüksek puanlar almak için birbiriyle yarışmaya devam ediyor. Yemeklerini hazırlayan ve kayınvalidelere sunumlarını yapan gelinler puan durumunu heyecanla takip ediyor. Gelinim Mutfakta 31 Mart 2022 puanları şöyle oldu:

Damla: 16 puan

Disney Teneffüs Zili Recess Nihayet Platforma Yüklendi! Disney Teneffüs Zili Recess Nihayet Platforma Yüklendi!

Miyase: 15 puan

Yeşim: 12 puan

Hasret: 9 puan

gelinim-mutfakta-31-mart-2022-puanlari-31-mart-gelinim-mutfakta-gunun-birincisi-2

Gelinim Mutfakta 31 Mart 2022 kim birinci oldu?

Gelinim Mutfakta 31 Mart 2022 günün birincisi de ekran başında izleyiciler tarafından en çok merak edilenler arasında bulunuyor. Günün birincisi olacak yarışmacıyı önceden tahmin etmek zor çünkü özellikle kayınvalidelerin puanlamaları çok değişkenlik gösteriyor. Gelinim Mutfakta 31 Mart 2022 kim kazandı sorusunun yanıtını belli oldu. Bugün günün birincisi ve çeyrek altını kazanan yarışmacı Damla oldu.