Kanal D ekranlarında hafta içi her gün yayınlanan Gelinim Mutfakta'da yeni bir gün daha başladı. Geçtiğimiz haftanın finalinde şok bir elemenin yaşandığı yarışma programında Hasret veda etmişti. Bu hafta da yine birbirinden iddialı 4 yarışmacı mutfakta maharetlerini gösteriyor. Peki, Gelinim Mutfakta 5 Nisan 2022 salı puanları nasıl oldu? Gelinim Mutfakta 5 Nisan 2022 günün birincisi kim oldu? 5 Nisan Gelinim Mutfakta çeyrek altını kim kazandı?

Kanal D ekranlarının gündüz kuşağında en çok izlenen ve takip edilen yarışma programlarından olan Gelinim Mutfakta'da heyecan hız kesmeden her gün devam ediyor. Bugün de birbirinden iddialı yarışmacılar mutfakta hünerlerini göstermek için mutfağa giriyor. Aynı zamanda yarışmacılar birbirleriyle olan sürtüşmelerinden de geri kalmıyor. Günün birincisi olmak yarışmacılar için son derece önemli. Çünkü hem haftanın finali için puansal anlamda avantajlı oluyorlar hem de çeyrek altın Ödülü sahibi oluyorlar. Rekabet ve ödül bu kadar yüksek olunca tartışmaların dozu da bir hayli yüksek oluyor.

Gelinim Mutfakta'da bugün de gelinler kendilerine verilen yemeği tam zamanında çıkarmak ve yüksek puanlar almak için adeta birbirleriyle yarışıyor. Peki, Gelinim Mutfakta 5 Nisan 2022 puan durumu nasıl oldu? Gelinim Mutfakta 5 Nisan 2022 bugün kim birinci oldu? Gelinim Mutfakta 5 Nisan 2022 salı puanları ve günün birincisi haberimizde…

gelinim-mutfakta-5-nisan-2022-puanlari-gelinim-mutfakta-bugunun-birincisi-kim-oldu-ceyrek-altini-2

Gözden kaçırmayın

Survivor 2022 All Star kim hangi takıma geçti! Survivor 2022 yeni takımlar nasıl oldu? Survivor 2022 All Star kim hangi takıma geçti! Survivor 2022 yeni takımlar nasıl oldu?

Gelinim Mutfakta 5 Nisan 2022 puan durumu

Haftanın ikinci gününde gelinler yine mutfakta hünerlerini gösteriyor. Gelinlerin bugün yaptığı yemeklere kayınvalideler ve yarışmanın sunucusu Nursel Ergin puan verecek. Puan durumu her gün çok önemli. Çünkü haftanın finalinde birinci olmak isteyen yarışmacılar yüksek puanlar almak zorunda. Aynı zamanda gelinim mutfakta gelinlerin günün birincisi olmaları halinde çeyrek altın ödülü de kazanıyorlar. Gelinim Mutfakta 5 Nisan 2022 puanları şöyle:

Öykü: 15 puan

Yeşim: 13 puan

Miyase: 10 puan

Damla: 7 puan

Gelinim Mutfakta 5 Nisan 2022 bugün kim birinci oldu?

5 Nisan 2022 Gelinim Mutfakta günün birincisi ve Çeyrek altını kazanan yarışmacı belli oldu. Bugün birinci olan ve çeyrek altının sahibi olan gelin Öykü oldu.