Gelinim Mutfakta 6 Aralık 2021 puan durumu ve günün birincisi merak ediliyor. Peki 6 Aralık Gelinim Mutfakta bugün kim birinci oldu?

Kanal D ekranlarının renkli yarışması Gelinim Mutfakta’da yepyeni bir hafta daha başlıyor. Demet Akalın’ın ayrılmasının ardından her hafta başka bir ünlü ismin sunumuyla ekrana gelen yarışmanın bu haftaki sunucusu da belli oldu. Yarışmayı yakından takip eden izleyenler hem puan durumunu, hem günün birincisini hem de haftanın sunucusunu merak ediyor. Peki Gelinim Mutfakta bu haftaki sunucusu kim? Gelinim Mutfakta 6 Aralık 2021 puan durumu nasıl oldu? Gelinim Mutfakta 6 Aralık günün birincisi ve detaylar haberimizde…

Issız Adam Filminin İtirafı Yıllar Sonra Geldi! Cemal Hünal Bilinmeyen Detayı İtiraf Etti! İşte Issız Adam'ın Sırrı! Issız Adam Filminin İtirafı Yıllar Sonra Geldi! Cemal Hünal Bilinmeyen Detayı İtiraf Etti! İşte Issız Adam'ın Sırrı!

Ekranların en renkli, en leziz ve eğlenceli programlarından olan Gelinim Mutfakta’da yepyni bir hafta daha başlıyor. İzleyenler hem günün puanları hem de Gelinim Mutfakta’nın bu haftaki sunucusu için oldukça heyecanlı. Peki Gelinim Mutfakta 6 Aralık 2021 puanları belli oldu mu? Gelinim Mutfakta 6 Aralık 2021 kim birinci oldu? Gelinim Mutfakta 6 Aralık 2021 çeyrek altını kim aldı? İşte puan durumu ve detaylar…

Gelinim Mutfakta bu haftaki sunucusu kim?

Sevilen yarışma programı Gelinim Mutfakta yeni sezona Demet Akalın’ın sunumu ile başlamış, ancak ünlü popçu çalışma saatleri uymadığı için yarışmadan çekilme kararı almıştı. Gelinim Mutfakta yarışmasını Demet Akalın’ın ardından her hafta farklı bir ünlü isim sunmaya başladı. Bu hafta Gelinim Mutfakta sunucusu Yılmaz Morgül oldu.

gelinim-mutfakta-6-aralik-2021-puanlari-bugun-kim-birinci-oldu-ceyrek-altini-kim-aldi-2

Gelinim Mutfakta 6 Aralık 2021 puanları

Yepyeni bir haftanın daha başladığı Gelinim Mutfakta yarışmasında hem günün puan durumu hem de günün birincisi merak ediliyor. Çünkü hafta boyunca yapılan puanlamalarla haftanın birincisi ve 5 bilezik ödülünün de sahibi belli oluyor. Haftanın ilk gününde gelinler yine mutfağa girdi ve birbirinden leziz yemekler hazırlamak için büyük bir rekabet başladı.

Gelinim Mutfakta 6 Aralık 2021 puanları ve günün birincisi ilerleyen dakikalarda haberimizde olacak…