Gelinim Mutfakta 7 Haziran 2021 puan durumu! Gelinim Mutfakta'da bugün çeyrek altını kim kazandı?

Gelinim Mutfakta 7 Haziran 2021 kim birinci oldu? Bugün çeyrek altını kim kazandı? Gelinim Mutfakta 7 Haziran puanları ve detaylar haberimizde…

Televizyon 07.06.2021 - 12:28 07.06.2021 - 12:34 Volkan Arık

Seda Sayan'ın sunumu ile Kanal D ekranlarında yayınlanan Gelinim Mutfakta 7 Haziran Pazartesi haftanın ilk gününde yepyeni bölümüyle izleyici karşısına çıkıyor. Seda Sayan ve kayınvalidelerin jüri üyesi olduğu gelinlerin ise mutfakta bütün yeteneklerini sergilemek için kıyasıya rekabet halinde olduğu yarışma programında günün birincisi ve çeyrek altını kazanan yarışmacı merak ediliyor. Peki Gelinim Mutfakta 7 Haziran 2021 kim kazandı? Gelinim Mutfakta 7 Haziran 2021 puan durumu ve detaylar haberimizde…

Hafta içi her gün yemek tarifleri ve gelinler arasındaki rekabet ile dikkat çeken gelinim mutfakta yarışmasından bugün de yepyeni bir heyecan daha başlıyor. Her gün büyük bir ilgi ile takip edilen Gelinim Mutfakta yarışmasında günün birincisi de merak ediliyor. Günün birincisi olan yarışmacı çeyrek altın kazanırken aynı zamanda haftanın finali içinde yüksek puanları sayesinde avantajlı duruma geçiyor. Kanal D'de hafta içi her gün 13.15’de başlayan gelinim mutfakta yarışması saat 15.30’da sona eriyor. Peki Gelinim Mutfakta 7 Haziran 2021 puan durumu nasıl oldu? Gelinim Mutfakta 7 Haziran kim birinci oldu?

GELİNİM MUTFAKTA 7 HAZİRAN 2021 PUANLARI

Seda Sayan'ın son olarak Gelinim Mutfakta programı son olarak haftanın finali bölümü ile izleyici karşısına çıkmıştı. Haftanın finalinde bir yarışmacı veda ederken, yarışmacı ise haftanın birincisi olarak 5 bilezik ödülünün sahibi olmuştu. Yeni bir haftada yeni bir maraton daha başlarken bugün elenen yarışmacı yerine yepyeni bir isim daha gelecek. Gelinim Mutfakta 7 Haziran 2021 puanları ilerleyen dakikalarda haberimizde olacak.

gelinim-mutfakta-7-haziran-2021-puan

GELİNİM MUTFAKTA 7 HAZİRAN KİM BİRİNCİ OLDU?

Gelinim Mutfakta 7 Haziran günün birincisi kim oldu, Çeyrek altını kim kazandı sorusunun yanıtı da birçok izleyici tarafından merakla araştırılıyor. Günün puan durumu belli olduktan sonra bugünün birincisi açıklanacak ve çeyrek altını kazanan yarışmacı haftanın ilk gününde belli olacak.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@