Gelinim Mutfakta 7 Mart 2022 puan durumu sonuçları merakla araştırılıyor. Hafta içi her gün ekrana gelen yarışmada izleyenler günün birincisini ve çeyrek altını kazanan isimleri merak ediyor. Peki Gelinim Mutfakta 7 Mart 2022 puanları nasıl oldu? Gelinim Mutfakta 7 Mart 2022 puan durumu sonuçları ve günün birincisi kim oldu?

Gelinim Mutfakta 7 Mart 2022 puanları merakla takip ediliyor. Gelinlerin ve kaynanaların yarıştığı yarışmada her gün kazanan ve günün birincisi olan yarışmacı çeyrek altın ödülünün de sahibi oluyor. Haftanın ilk gününde yeni yarışmacının da gelmesiyle beraber bugün birinci olacak olan yarışmacı merak edilmeye başlandı. Peki Gelinim Mutfakta 7 Mart 2022 puan durumu belli oldu mu? Gelinim Mutfakta 7 Mart 2022 günün birincisi kim? Bugün çeyrek altını kim kazandı? Gelinim Mutfakta 7 Mart 2022 puan durumu ve merak edilenler haberimizde…

Kanal D ekranlarında Nursel Ergin’in sunduğu Gelinim Mutfakta yarışmasında bugün birinci olan ve çeyrek altını kazanan yarışmacı izleyenler tarafından yine yakından takip ediliyor ve merakla aranıyor. Haftanın ilk gününde yarışmaya yeni bir gelin katılacak ve 5 bilezik ödülünü kazanma yolunda yeni bir maraton daha başlayacak. Gelinler arasında yaşanan rekabete kayınvalideler de puanlama yaparrak dahil oluyor. Peki Gelinim Mutfakta 7 Mart 2022 puan durumu belli oldu mu? Gelinim Mutfakta 7 Mart 2022 kim birinci oldu? 7 Mart Gelinim Mutfakta çeyrek altını kim aldı? Gelinim Mutfakta 7 Mart 2022 puanları ve detaylar haberimizde…

"Yalı Çapkını" Dizisi İçin Yapılan Suç Duyurusu Sonrası Soruşturma! "Yalı Çapkını" Dizisi İçin Yapılan Suç Duyurusu Sonrası Soruşturma!

Gelinim Mutfakta 7 Mart yeni yarışmacı kim?

Gelinim Mutfakta 7 Mart 2022 haftası başlıyor. Geçtiğimiz hafta elenen Deniz’in yerine bugün yeni bir yarışmacı daha yarışmaya katılacak. Bugün gelecek olan yarışmacının adı ise Fatma. Kayınvalidesi ile birlikte bugün yarışmaya dahil olacak olan Fatma bu hafta iddialı isimler arasında yer alıyor.

gelinim-mutfakta-7-mart-2022-puan-durumu-sonuclari-bugun-gunun-birincisi-kim-oldu-2

Gelinim Mutfakta 7 Mart 2022 puan durumu

Haftanın ilk günü heyecanı başlıyor. Gelinler yine mutfakta hünerlerini gösteriyor, kayınvalideler ise puanlama yaparak gelinlerinin çeyrek altın kazanmasına destek olmaya çalışıyor. Haftanın ilk gününne iyi başlamak isteyen gelinler is karşılıklı büyük bir rekabet içinde oluyor. Gelinim Mutfakta 7 Mart 2022 puan durumu sonuçları ilerleyen dakikalarda haberimizde olacak.

Gelinim Mutfakta 7 Mart 2022 günün birincisi kim oldu?

Gelinim Mutfakta 7 Mart 2022 günün birincisi kim oldu ve çeyrek altını kim kazandı sorusunun yanıtı da haberimizde olacak.