Gelinim Mutfakta 9 Mart 2022 puanları her gün olduğu gibi bugün de merakla takip ediliyor. Türkiye'nin en çok izlenen yarışmaları arasında bulunan Gelinim Mutfakta'da haftanın üçüncü günü başlıyor. Peki, Gelinim Mutfakta 9 Mart 2022 puan durumu sonuçları nasıl oldu? 9 Mart Gelinim Mutfakta günün birincisi kim oldu?

Kanal D ekranlarında reyting rekorları kıran yarışma programı Gelinim Mutfakta'da haftanın üçüncü günü başlıyor. Nefes kesen yarışma programında gelinler mutfakta hünerlerini gösteriyor kayınvalideden ise yaptıkları puanlamalarla gelinlerin akıbetini belirliyor. Haftanın ortasında bugün yine dört iddialı gelin yemeklerini hazırlayacak ve kayınvalideler puanlama yapacak. Peki Gelinim Mutfakta günün birincisi kim olacak? Gelinim Mutfakta puan durumu 9 Mart 2022 belli oldu mu? 9 Mart Gelinim Mutfakta puanları ve merak edilenler haberimizde…

Yeni sezonda Nursel Ergin'in sunumuyla ekranlara gelen Gelinim Mutfakta yarışmasında haftanın üç günü başlıyor. Haftanın finaline doğru artık geri sayımın başladığı yarışmada gelinler hünerlerini gösteriyor kayınvalideler ise puanlama yapıyor. Gelinim Mutfakta'da bugün yemeği makarnadan su böreği oldu. Yüksek puan almak isteyen gelinler marifetlerini ve el lezzetlerini konuşturuyor. Kayınvalideler ise kendi gelinlerinin tabağını bulmak ve yüksek puan vermek istiyor. Peki, Gelinim Mutfakta 9 Mart 2022 puan durumu nasıl oldu? Gelinim Mutfakta 9 Mart puanları açıklandı mı? 9 Mart Gelinim Mutfakta günün birincisi ve merak edilenler haberimizde…

gelinim-mutfakta-9-mart-2022-puan-durumu-sonuclari-gunun-birincisi-kim-oldu-2

Gelinim Mutfakta 9 Mart 2022 puan durumu

Gelinim Mutfakta'da haftanın ikinci gününde günün birincisi iki yarışmacı birden olmuştu. Fatma ve Yeşim eşit puan alınca çeyrek altının sahibi yapılan kura çekimiyle belirlendi. kura çekimi sonucunda çeyrek altının sahibi Fatma oldu. Bu hafta yarışan 4 gelin de birbirinden iddialı. O nedenle puanlamalar bir hayli heyecanlı oluyor. Haftanın finaline doğru geri sayım başlarken Gelinim Mutfakta'da puanlamalar da izleyiciler tarafından yakından takip ediliyor. Gelinim Mutfakta 9 Mart 2022 puanları şöyle oldu:

Miyase: 24 puan

Yeşim: 15 puan

Fatma: 11 puan

Hasret: 10 puan

Batu Alıcı Ne Kadar Kazandı? 1 Milyon TL Soruya Cevap Verdi Mi? Batu Alıcı Ne Kadar Kazandı? 1 Milyon TL Soruya Cevap Verdi Mi?

Gelinim Mutfakta 9 Mart 2022 günün birincisi kim oldu?

Gelinim Mutfakta'da günün birincisi ve çeyrek altını kazanan yarışmacı da izleyiciler tarafından merak ediliyor. Bugün yapılacak olan puanlamalar sonrasında günün birincisi Miyase oldu.