Gelinim Mutfakta 2. sezonuyla ekranlara bomba gibi döndü.

Gelinim Mutfakta 2. sezonuyla ekranlara bomba gibi döndü. Sunuculuğunu Fatih Ürek'in üstlendiği yarışmada heyecan hiç bitmiyor. Gelinlerin yemek yaptığı, kayınvalidelerin puan verdiği programa bu hafta itibariyle best of haftasında geri dönen Elif Akçam çok merak ediliyor. Peki Gelinim Mutfakta Elif kimdir? Kaç yaşında mesleği ne? her yerde aranıyor. Biz de sizler için araştırdık bulduk.Geçtiğimiz haftalarda sırra kadem basan elif'in akıbeti ortaya çıktı. Programda best of haftası başlayacağı için ayrılan Elif, iki hafta aranın ardından stüdyoya geri döndü.

Araç Sahibi Olmak İsteyenlere Faizler Düşürüldü Ödeme 3 Ay Ertelendi! Bu Fırsat Kaçmaz Araç Sahibi Olmak İsteyenlere Faizler Düşürüldü Ödeme 3 Ay Ertelendi! Bu Fırsat Kaçmaz

GELİNİM MUTFAKTA ELİF KİMDİR?Gelinim Mutfakta'ya bu hafta katılan Elif Akçam, aslında eski bir yarışmacı. Programa 4. kez geri dönen Elif hemşire. 45 bilezik alan Elif, sessiz sakin ve ağırbaşlı bir karater. Sesini çok yükseltmeyen Elif üzerine çok gelinirse dişlerini göstermekten de çekinmiyor.Hijyene de büyük önem veren Elif, daha önce iş saatleri yüzünden yarışmadan ayrılmıştı. Sezon fnalinden önce de Ezgi ve Reyhan Hanım yerine yarışmaya katılan Elif ve kayınvalidesi Çiğdem, 26 Ağustos pazartesi günü de Gülcan ve Besime Hanım yerine yeinden geldi. Ardından programda bir süre kalan ikili, geçtiğimiz haftalarda adeta yok oldu. Ancak 17 Şubat Pazartesi günü Elif ve kayınvalidesi Çiğdem Hanım yarışmaya geri dönecek.