Gelinim Mutfakta en iyilerde kimler yarışacak? Hangi isimler geri dönüyor? her yerde aranmaya başladı. Son dönemde reytingleri düşük seyreden Gelinim Mutfakta'ya taze kan gelmesi için farklı bir yöntem uygulanacak.

Gelinim Mutfakta en iyilerde kimler yarışacak? Hangi isimler geri dönüyor? her yerde aranmaya başladı. Son dönemde reytingleri düşük seyreden Gelinim Mutfakta'ya taze kan gelmesi için farklı bir yöntem uygulanacak.Kanal D’nin sunuculuğunu Fatih Ürek’in yaptığı, ekranların en beğenilen ve en çok altın dağıtan yarışma programı Gelinim Mutfakta’nın en heyecanlı, en iddialı, en renkli maratonu başlıyor.  Hem eğlendiren hem de yarıştıran programda bu kez “en iyiler” yarışıyor. İsimleri hafızalara kazınmış, unutulmaz yarışmacıların bir araya geldiği programda büyük rekabet yaşanacak. 

Yapı Kredi Konut Kredisi Faizlerini Düşürdü! TOKİ Alamayan Üzülmesin Hemen Başvursun Yapı Kredi Konut Kredisi Faizlerini Düşürdü! TOKİ Alamayan Üzülmesin Hemen Başvursun


GELİNİM MUTFAKTA BEST OF YARIŞMACILARI KİMLER?Mutfağın fenomen kayınvalidesi Reyhan Yıldırım ve en çok altın kazanan gelini Ezgi Yıldırım, mutfağa geldikleri ilk andan itibaren birbirinden iddialı yorumlarıyla olay yaratan Nurten Argun ve sivri dilli gelini Özlem Argun, yarıştığı dönemde üst üste kazandığı bileziklerle unutulmazlar arasına giren iddialı gelin Özüm Sakarya ve mütevazı kayınvalidesi Ayten Sakarya, şıklıkları, tarzları ve duruşları ile izleyicilerin gönlüne taht kuran kayınvalide Çiğdem Akçam ve gelini Elif Akçam’ın yarışacağı Gelinim Mutfakta 17 Şubat Pazartesi ekrana gelecek. Nefeslerin tutulduğu, rekabetçi ruhların öne çıktığı, şok açıklamaların yer alacağı Gelinim Mutfakta hafta içi her gün saat 12.30’da Kanal D’de.