Kanal D'nin ilgi ile takip edilen programı Gelinim Mutfakta yeni sunucusu Seda Sayan ile bomba gibi devam ediyor. Gelinim Mutfakta programının yeni yarışmacılarından Esra Birinci ve kayınvalidesi Fatma Hanım merak konusu oldu.

Kanal D'nin ilgi ile takip edilen programı Gelinim Mutfakta yeni sunucusu Seda Sayan ile bomba gibi devam ediyor. Gelinim Mutfakta programının yeni yarışmacılarından Esra Birinci ve kayınvalidesi Fatma Hanım merak konusu oldu. Esra Birinci kimdir? Esra Birinci nereli? Esra Birinci  mesleği ne? Esra Birinci kaç yaşında? Esra Birinci kaç yıllı evli?

Gündüz kuşağının en çok izlenen programlarından Gelinim Mutfakta tam 3 kez sonuncu değişikliğine gitti. İlk olarak Fatih Ürek ile başlaya Gelinim Mutfakta programı büyük bir izlenme reyting almıştı. Fatih Ürek'in programdan ayrılmasının ardından yeni sunucu Onur Büyüktopçu da iyi bir başarı elde ederek reytingleri stabil tutmayı başarmıştı. Son olarak ise yarışmanın yeni sunucusu Seda Sayan olmuştu.

Büyük tartışmaların ardından programa gelen Seda Sayan ile Gelinim Mutfakta yeni yarışmacıları hala ilgiyle takip edilmekte. Altınları kazanmak için birbirleriyle kıyasıya rekabet eden gelinler ve kaynanalar hafta içi her gün merakla takip ediliyor.

Gelinim Mutfakta yeni yarışmacılarından Esra Birinci de kısa sürede ilgiyi üzerine toplamayı başardı. Esra Birinci kimdir, kaç yaşında ve nereli merak edilen sorular oldu.

ESRA BİRİNCİ KİMDİR?

Aslen Trabzonlu olan Esra bir Samsun'da yaşıyor. 4 yıllık evli olan Esra Hanım aslında ekonomist ancak çocuklarına bakmayı tercih etmiş. Huzurlu bir yaşam isteyen Esra Hanım, her şeyin mükemmel olmasını isteyen bir karaktere sahip olduğunu söylüyor. Esra hanım çabuk sinirlendiğini ancak çok çabuk da sakinleştiğini ekliyor.