Gelinim Mutfakta İlayda neden gitti? Neden yarışmadan çekildi? Geri dönecek mi

Gelinim Mutfakta İlayda neden gitti? Gelinim Mutfakta İlayda elendi mi? soruları her yerde aranıyor. 27 Ekim Salı günü yeni bölümüyle ekranlara gelen Gelinim Mutfakta'da tartışmanın harareti arttı.

Televizyon 28.10.2020 - 01:52 04.05.2021 - 04:24 İlan35
Gelinim Mutfakta İlayda neden gitti? Gelinim Mutfakta İlayda elendi mi? soruları her yerde aranıyor. 27 Ekim Salı günü yeni bölümüyle ekranlara gelen Gelinim Mutfakta'da tartışmanın harareti arttı. Yeni sezonunda hem sunucu hem de tüm yarışmacıları değişen Gelinm Mutfakta'da en baştan beri yer alan İlayda, en büyük rakibi Zeynep'in gerisinde kaldı. Zeynep'in en ufak bir başarısında İlayda ve kayınvalidesi Gülcan Hanım'a laf atması onları yordu.

Gelinim Mutfakta İlayda neden yok?

27 Ekim Salı günü ekrana gelen bölüm de kaynana Gülcan Hanım'ın verdiği puanlara hem Zeynep hem de Aysun karşı çıktı. Oysa başka kayınvalidelerin de benzer şekilde puan vermesine rağmen Zeynep ve Aysun, İlayda ve Gülcan Hanıma çok fazla yüklendi. Bu tartışmada tansiyonun daha da yükselmesiyle İlayda, “Alın hiç bir şey istemiyorum. Bilezikleri de bırakıp gidiyorum” diyerek stüdyoyu terk etti.

Onur Bey'in araya girmesi ile stüdyoya geri gelen İlayda ve Gülcan, bu hafta yarışmadan çekilmek istediklerini açıklayacaklar.

Gelinim Mutfakta İlayda niye gitti?

Zeynep'i İlayda'nın hedef alması, yeni gelen gelinlerin de ona yüklenmesi İlayda ve kayınvalidesi Gülcan'ı bıktırdı. İkili dayanamadı. Bu hafta yarışmadan ayrılmayı dile getiren İlayda, sözleşmesi gereği istediği zaman yarışmadan ayrılamaz. Ancak ikili bu hafta sağlık sorunları gibi bir bahane uydurarak Gelinim Mutfakta'ya veda edebilirler.

Gelinim Mutfakta İlayda Doğan kimdir? Kaç yaşında

Gelinim Mutfakta'nın güzel yarışmacısı İlayda Arslan Doğan 26 yaşındadır. İç mimarlık mezunu. Kuyumculuk sektöründe tasarımcı olarak çalışıyor. Kısa süre önce başladığı yemek serüveninde hem kendine hem de elinin lezzetine güveniyor. Hırslı ve inatçı olduğu için de birinci sıraya oturacağını düşünüyor. Kendisini Instagram'da @ilaydarslandogan adresinden takip edebilirsiniz.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@