Gelinim Mutfakta neden başlamadı. Merakla aranan bu sorunun cevabını biz vereceğiz.

Gelinim Mutfakta neden başlamadı. Merakla aranan bu sorunun cevabını biz vereceğiz. 1 yıldır çok izlenilen yarışma Gelinim Mutfakta sunucusu Fatih ürek idi. u sıralar Gelinim Mutfakta'nın başlamama sebebinin sunucu değişikliği olduğu belirlenirken Gelinim Mutfakta  yeni sunucusu Onur Büyüktopçu seçildi.  Gelinim Mutfakta Fatih ürek ile özdeşleşmişti Ancak geçtiğimiz haftalarda şok bir gelişme yaşandı ve Gelinim Mutfakta sunucusu Fatih ürek görevini bıraktı. O günden sonra her gün Gelinim Mutfakta sunucusu kim olacak diye merakla beklendi. Peki Gelinim Mutfakta sunucusu blirlendi mi? Gelinim Mutfakta sunucusu kim oldu? Geçtiğimiz haftalarda ortaya atılan iddialarda Gelinim Mutfakta sunucusunun Seda Sayan olacağı iddia edilmişti. sonrasında ise meraklı gözler le araştırılan Gelinim Mutfakta sunucusunun seda sayan olmyacağı söylendi. Şu sıralar şok eden bir isim Gelinim Mutfakta sunucusu olarak görevine başlayacağı idda ediliyor. Yemekteyiz den karşımıza çıkan ünlü isim Onur Büyüktopçu'nun Gelinim Mutfakta sunucusu olacağı ortaya atılmıştı ve bu kere hedefler doğruydu Gelinim Mutfakta sunucusu Onur Büyüktopçu oldu. Hedefler Kanal D'nin sevilen yarışma programı "Gelinim Mutfakta" sunucusunun Seda Sayan olacağını iddia ederken şok açıklama sınrasında Gelinim Mutfakta sunucusunun Onur Büyüktopçu olacağı açıklandı. Kanal D'nin sevilen yarışma programı "Gelinim Mutfakta", çok yakında üçüncü sezon bölümleriyle ekranda olacak. Daha önce olduğu gibi hafta içi her gün yayınlanacak programın sunucusu Fatih Ürek artık olmayacak.Peki gelinim mutfakta ne zaman başlayacak Bir süredir Fatih Ürek'in yerine isim arayışı varken Seda Sayan'a da teklif gittiği iddia ediliyordu. Seda Sayan yakın arkadaşı Ürek'in yerini almak istemeyince onun yerine Onur Büyüktopçu'ya teklif gitti.

Daha önce Yemekteyiz'i sunan Onur Büyüktopçu teklifi kabul etti.Onur Büyüktopçu'nun renkli sunumu ve yenilenen dekoruyla ekrana gelecek "Gelinim Mutfakta", gündüz kuşağına neşe katmaya devam edecek. Hem eğlendiren hem kazandıran programda gelinler ve kaynanalar mutfakta kıyasıya yarışacak.ONUR BÜYÜKTOPÇU KİMDİROnur Büyüktopçu, 24 Nisan 1982'de İstanbul'da doğdu. Babası Çankırılı, annesi göçmendir. On sekiz yaşına kadar İzmir'de yaşadı ve öğrenimini burada tamamladı. Dil ve tiyatro okulu için İngiltere'ye giden Büyüktopçu, Academy of Creative Training Brighton Act London Film Academy'de eğitim aldı. Oyunculuğa ilk adımını 2003 yılında Lise Defteri adlı dizi ile attı ve bu dizide Yusuf karakterini canlandırdı.

Webtures'dan Yenilikçi Hamle: Dijital Strateji ve Yapay Zeka Danışmanlığı Alanında Büyük İşbirlikleri Webtures'dan Yenilikçi Hamle: Dijital Strateji ve Yapay Zeka Danışmanlığı Alanında Büyük İşbirlikleri


Yabancı Damat, Doktorlar gibi dizilerde konuk oyuncu olarak rol aldı 2010 yılında Güz Gülleri adlı dizide rol aldı. 2015-2017 yılları arasında Kiralık Aşk dizisinde Koray rolünü canlandırdı. 2017-2019 yılları arasında TV8'de yayımlanan Yemekteyiz yarışmasının sunuculuğunu yapmıştır. 2019 yılında Show TV'de yayımlanan Damat Bayıldı adlı yarışmayı sunmuştur. 24 Mayıs 2020 tarihinden itibaren Kanal D'de yayımlanan Çarkıfelek adlı yarışmayı sunmaktadır. Oyunculuğunun yanında cast direktörlüğü, menajerlik ve tiyatro oyunculuğu da yapmaktadır.