Gelinim Mutfakta en iyiler konseptinde yarışacak ilk isimler belli oldu. Gelinim Mutfakta'ya Özüm ve Ayten Hanım geri döndü.

Araç Sahibi Olmak İsteyenlere Faizler Düşürüldü Ödeme 3 Ay Ertelendi! Bu Fırsat Kaçmaz Araç Sahibi Olmak İsteyenlere Faizler Düşürüldü Ödeme 3 Ay Ertelendi! Bu Fırsat Kaçmaz

Gelinim Mutfakta en iyiler konseptinde yarışacak ilk isimler belli oldu. Gelinim Mutfakta'ya Özüm ve Ayten Hanım geri döndü. Özüm Sakarya ve Ayten Sakarya katıldı. Ayten Hanım Siirtli. İlk geldiklerinde de oldukça iddialı olan gelin kaynana toplamda 15 bilezik alarak programdan elenmişlerdi. Peki Gelinim Mutfakta Özüm kimdir? Kaynana Ayten kim? Nereli? İşte detaylar...Gelinim Mutfakta Özüm kimdir? Nereli kaç yaşındaİzmir Karşıyaka'dan programa dahil olan Özüm Sakarya 2 yıllık evli.  Dovma büyüme İzmirli olan göçmen Özüm programda dikkat çekmişti. Gelinim Mutfakta Özüm programda dikkat çeken açıklamalarla iddiasını ortaya koymuş ve elinden geleni yapmıştı. Best of konseptinde de dişli tavırlarıyla dikkat çekecek olan Özüm, rakiplerine kök söktürecek gibi görünüyor.O dönem kayınvalidesine hiç yemek yapmadan programa katılan Özüm, el lezzetiyle dikkat çekmişti.