Gelinim Mutfakta puan tablosu bu hafta kim birinci oldu? 3 Ocak Gelinim Mutfakta kim elendi? çok merak edildi. Hafta içi her gün ekranlara gelen sunumunu Fatih Ürek'in yaptığı yemek yarışmasında her hafta 4 gelin ve kayınvalide yarışıyor.

Gelinim Mutfakta puan tablosu bu hafta kim birinci oldu? 3 Ocak Gelinim Mutfakta kim elendi? çok merak edildi. Hafta içi her gün ekranlara gelen sunumunu Fatih Ürek'in yaptığı yemek yarışmasında her hafta 4 gelin ve kayınvalide yarışıyor. Hafta boyu hem yemek yapan hem birbirleriyle atışan gelinler tansiyonu bir hayli yükseltirken cuma günü final heyecanı yaşanıyor. Final gününde tatlı yapılan programda toplamda en düşük puanı alan gelin elenirken, en yüksek puanı alan gelin ise 5 altın bileziği koluna takıyor. Peki Gelinim Mutfakta 430. bölümde kim programa veda etti? İşte bu hafta programa veda eden kaynana ve gelin...Geçtiğimiz hafta Yasemin-Pelin Yazıcı'nın elendiği yarışmaya pazartesi günü yeni bir yarışmacı geldi. Pazartesi günü programa Burçin ve kayınvalidesi Özden Hanım geldi. Elif ve Çiğdem Hanım'a bilenerek gelen ikili, hafta boyunca tartışmaların baş karakterlerinden oldular.Gelinim Mutfakta final günü neler oldu? Haftanın finalinde Goncanur, fırınının çalışmadığını söyleyerek arkadaşlarından yardım istiyor. Kendisine daha önce yardımcı olmayan kimseye yardım etmeyeceğini söyleyen Elif bunu reddederken, alt üst pişmesi gereken tatlısını riske atmak istemeyen Burçin de Goncanur'a başının çaresine bakmasını söylüyor. 

Kamu Bankasının Konut Kredisi Taksidi 6840 TL'ye Düştü! Kendi Evine Yerleşeceklere Mart Ayında Yeni Teklif... Kamu Bankasının Konut Kredisi Taksidi 6840 TL'ye Düştü! Kendi Evine Yerleşeceklere Mart Ayında Yeni Teklif...


Gelinim Mutfakta 3 Ocak 2020 kim elendi?Gelinim Mutfakta 3 Ocak 2020 tarihinde elenecek isim henüz belli olmadı belli olur olmaz sizlerle paylaşacağız.Gelinim Mutfakta 3 Ocak bilezikleri kim aldı?Gelinim Mutfakta bu hafta bilezikleri kim aldı bilemiyoruz ancak geçtiğimiz hafta bilezikleri Goncanur almıştı.