Kanal D'de hafta içi her gün yayınlanan Gelinim Mutfakta sezon finali ile geçtiğimiz hafta sonu ekranlara veda etmişti. Bu sezon Seda Sayan'ın sunumuyla ekranlara gelen yarışma programının yeni sezonu için şimdiden araştırmalar başladı. Birçok izleyici arama motorunda gelinim mutfakta yeni sezon ne zaman başlıyor, Gelinim Mutfakta yeni sezon olacak mı sunucu kim olacak gibi soruların yanıtını öğrenmeye çalışıyor. Sevilen yarışma programı yeni sezonda yeniden Kanal D ekranlarında sizlerle buluşmaya devam edecek.

Gelinim Mutfakta yeni sezon ne zaman 2021?

Final bölümünde 20 bilezik ödülü veren her hafta 5 bilezik ödülü ile kazanan gelini mutlu eden yarışma programı gelinim mutfakta yeni sezon için araştırmalar şimdiden başlamış durumda. Gelinim Mutfakta yarışmasının yeni sezonunun Eylül ayında başlaması bekleniyor. Ancak yaz aylarında Kanal D ekranlarında büyük bir boşluk bulunuyor yani daha erken bir tarihte D gelinim mutfakta yarışması izleyici karşısına çıkmaya başlayabilir.

gelinim-mutfakta-yeni-sezon-ne-zaman-basliyor-2021-gelinim-mutfakta-yeni-sezon-olacak-mi-1

Gelinim Mutfakta yeni sunucusu kim olacak?

Bu sezon Gelinim Mutfakta yarışmasını sunan Seda Sayan yeni sezonda olmayacağını açıklamış ve Star TV ile anlaşma yapmıştı. Gelinim mutfakta yarışmasının yeni sezon sunucusu kim olacak sorusunun yanıtı da şimdiden araştırılan konular arasında. Yeniden Onur Büyüktopçu'nun ekranlara geri dönebileceği iddia edilirken aynı zamanda yarışmanın çok sevilen kayınvalidelerin den Reyhan Kayınvalidenin de yarışmanın sunucusu olabileceği öne sürülüyor. Henüz Gelinim Mutfakta yapımcıları ve kanal yönetimi tarafından bu konuda yapılan bir açıklama yok.