Gelinim Mutfakta Yeni Sunucusu Kim Olacak? Bomba İsim Geliyor

Gelinim Mutfakta yarışması yeni sezonda yeni sunucusu kim olacak? Yeni sabah programına başlayacak olan Seda Sayan'ın yerine sürpriz bir isim geliyor!

Televizyon 19.06.2021 - 00:45 19.06.2021 - 00:45 Ece Sahan

Kanal D'nin ilk yayınladığı günlerde reyting rekorları kıran programı Gelinim Mutfakta yarışmasında yine sunucu değişikliği yaşanacak! 

Gelini Mutfakta programı Fatih Ürek'in sunumu ile Kanal D ekranlarında başlamış ve büyük bir ilgi ile takip edilmişti. Daha sonra Fatih Ürek reytinglerde zirve programı bırakarak Show Tv'de ki yine bir başka izlenen yarışma programı Kuaförüm Sensin'e jüri olarak geçmişti. 

Ancak Fatih Ürek'in büyük umutlarla gittiği Kuaförüm Sensin kısa sürede yine jüri değişikliğine gitmiş ardından da reytinglerde düşüş yaşayarak veda etmişti.  

FATİH ÜREK'İN YERİNE ONUR BÜYÜKTOPÇU GELMİŞTİ

Bu sırada Gelinim Sensin yarışmasının yeni sunucusu ise, Yemekteyiz programının eski sunucusu Onur Büyüktopçu olmuştu. Onur Büyüktopçu, TV8'deki Yemekteyiz programını sunarken programdan çıkarılmış yerine Seda Sayan gelmişti. Bu olay büyük yankı uyandırmış, Seda Sayan'ın Onur Büyüktopçu'yu kovdurduğu iddia edilmişti.

Ancak daha sonra yine aynı şeyler yaşanmış Gelinim Mutfakta programında Fatih Ürek'in yerine gelen Onur Büyüktopçu'nun kaderi yine kendini tekrar etmiş buradan da ayrılmış yerine yine Seda Sayan getirilmişti.

Seda Sayan'lı Gelinim Mutfakta da uzun sürmedi. Seda Sayan, Star Tv'de yeni bir sabah programı ile anlaştı. Hatta bu program nedeniyle yerini aldı diye Demet Akalın'la arasında savaş başladı. 

ONUR BÜYÜKTOPÇU YERİNE SEDA SAYAN GELMİŞTİ

Peki Gelinim Mutfakta'ya ne olacak?

Şimdi en çok merak edilen Gelinim Mutfakta programı yayından mı kaldırılacak? Yoksa yeni bir sunucu mu gelecek? Gelinim Mutfakta yeni sunucusu kim olacak?

Gelinim Mutfakta izleyicileri en çok merak ettiği şey şimdi kendi programlarına ne olacağı.. Gelinim Mutfakta izleyicileri yeni sunucunun kim olacağını merakla bekliyordu.

SEDA SAYAN'IN YERİNE SÜRPRİZ İSİM

Kulislerde konuşulanlara göre Gelinim Mutfakta yeni sezonda finalde yapabilir. Ancak yeni suncu olarak bomba bir iddia var. Fatih Ürek'in programa geri döneceği yanı sıra çok konuşulacak bir ismin adı geçti!

Gelinim Mutfakta yarışmasının fenomen kaynanası Reyhan! Bir iddiaya göre yarışmanın bir ara en büyük reyting getiren ismi olan ve defalarca yarışmaya gelen Ezgi'nin kaynanası Reyhan yarışmaya sunucu olarak gelecek! İddia bile bu kadar ilgi çekiciyken gerçekleşirse reytinglerin ne olacağı merak konusu oldu.

Ancak tüm bu iddialar ışığında yeni isim arayışında olan yapım şirketi henüz net bir karar almadı. Ancak bu sefer işi sıkı tutuyor. Bakalım ilerleyen günlerde sürpriz bir isim mi açaklanacak yoksa Fatih Ürek geri mi dönecek yoksa eski kaynana Reyhan yeni sunucu mu olacak göreceğiz. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@