Kanal D ekranlarının ilgiyle takip edilen yarışma programı Gelinim Mutfakta'da bu hafta yeni yarışmacılar belli oldu. Gelinim Mutfakta yeni yarışmacıları Fulya ve sene mi oldu. Fulya gelin ve kayınvalidesi Senem bu hafta rakipleriyle mücadele edecek ve haftanın finalinde 1. olmak için yarışacak. Peki Gelinim Mutfakta Fulya kimdir, kayınvalidesi Senem kim?

Hafta içi her gün Kanal D ekranlarında Nursel Ergin'in sunumu ile yayınlanan Gelinim Mutfakta'da yepyeni bir hafta daha başlıyor. Gelinim Mutfakta yeni yarışmacı ekran başında izleyiciler tarafından da merakla bekleniyor. bu hafta yarışmaya dahil olacak gelin ve kayınvalidesi belli oldu. Gelinim Mutfakta yeni yarışmacıları Fulya gelin ve kayınvalidesi Senem Hanım olacak. Peki Gelinim Mutfakta Fulya kimdir? Gelinim Mutfakta Senem kimdir?

Gelinim Mutfakta yeni yarışmacısı Fulya ve kayınvalidesi Senem kimdir?

Gelinim mutfakta yeni hafta yarışmacıları belli oldu. Yarışmaya gelin Fulya ve kayınvalide Senem katılıyor. Oldukça iddialı bir giriş yapan Fulya ve Senem yarışmanın en dişli isimleri olan Miyase ve Yeşim'i eleyeceklerini iddia ediyor. Daha ilk haftadan 5 bilezik hedefe olduğunu söyleyen Senem Hanım, ilk hedeflerinin ise Miyase’yi yarışmadan göndermek olduğunu dile getiriyor.

Sergen Deveci Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında? Dizileri? Durumu Nasıl? Sergen Deveci Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında? Dizileri? Durumu Nasıl?

Gelinim Mutfakta 21 Mart 891. bölümde neler olacak?

Kanal D'nin sevilen yarışması Gelinim Mutfakta 891. bölüm 21 Mart fragmanı yayınlandı. Haftanın ilk gününde yarışmaya yeni katılan Fulya gelinin açıklamaları fragmanda da dikkat çekti. Yarışmaya gelir gelmez iddialı konuşan ve Miyase ve Yeşim’i elemenin ilk hedefi olduğunu söyleyen Fulya, rakiplerini güldürdü.