Gelinim Mutfakta'da Seda Sayan'ın yerine gelecek isim belli oldu! O kaynana sunucu koltuğuna oturacak

En çok sunucu değiştiren yarışma olarak tarihe geçmeye hazırlanan Gelinim Mutfakta yarışmasında yeni kriz kapıda. Seda Sayan'ın yerine öyle bir isim geçiyor ki herkes hayrete düşecek.

Televizyon 05.06.2021 - 12:12 05.06.2021 - 12:23 Volkan Arık

Kanal D'nin gündüz kuşağında en çok izlenen yarışma programları arasında yer alan Gelinim Mutfakta yeni sunucusu herkes tarafından merak ediliyordu. Fatih Ürek’in ayrılmasının ardından Onur Büyüktopçu onun ardından da Seda Sayan yarışmanın sunuculuğunu üstlenmişti. Seda Sayan'da programdan olaylı bir şekilde ayrılırken Star TV'de yeni sezonda canlı yayınla ekranlara gelecek. Seda Sayan'ın ayrılığının duyurulmasının ardından gelinim mutfakta yeni sunucusu kim olacak sorusunun yanıtı herkes tarafından merak ediliyordu. Yarışmanın yeni sunucusu nihayet açıklandı. Seda Sayan'ın yerine öyle bir isim geliyor ki herkesin ağzı açık kalacak.

Kanal D'de gelinler ve kaynanaların yarıştığı yarışma programı gelinim mutfakta yeni sunucusu izleyenler tarafından merakla bekleniyordu. Sezon finali yapan yarışmada Seda Sayan'ın ayrılığı kesinleşmiş yerine gelecek olan isim araştırılmaya başlanmıştır. Bu sezon sunucu değişiklikleri ile gündemden düşmeyen yarışmanın yeni sunucusu ise ağızları açık bırakacak. Seda Sayan'ın yerine öyle bir isim gelecek ki adeta yarışmada yer yerinden oynayacak.

gelinim-mutfaktada-seda-sayanin-yerine-gelecek-isim-belli-oldu-o-kaynana-sunucu-koltuguna-oturac-2

GELİNİM MUTFAKTA'DA KAYNANA REYHAN SUNUCU KOLTUĞUNA OTURUYOR

Kanal D ekranlarında 2018 yılından bu yana yayınlanan Gelinim Mutfakta yarışmasının sunuculuğunu üç sezon boyunca Fatih Ürek üstlenmişti. Bu sezonun başında ise önce Fatih Ürek’in bulunduğu fragmanlar verilmiş ancak sonrasında son dakika değişikliği ile Onur Büyüktopçu programın sunuculuğunu üstlenmişti. Onur Büyüktopçu ile de daha fazla devam edemeyen yarışmanın yeni sunucusu ise Seda Sayan olmuştu. Ancak yeni sezonda Seda Sayan'da farklı bir anlaşma yaparak Gelinim Mutfakta yarışmasından ayrıldı. Seda Sayan'ın ayrılığının açıklanmasının ardından öyle bir ismin sunucu olarak adı geçmeye başladı ki izleyiciler büyük şaşkınlık yaşadı. Seda Sayan'ın yerine gelmesi planlanan isim ise kayınvalide Reyhan oldu.

gelinim-mutfaktada-seda-sayanin-yerine-gelecek-isim-belli-oldu-o-kaynana-sunucu-koltuguna-oturac-3

GELİNİM MUTFAKTA YENİ SUNUCUSU KAYNANA REYHAN MI OLUYOR?

Seda Sayan ve Demet Akalın arasındaki polemik son günlerde magazin gündeminden düşmezken şimdi de Gelinim Mutfakta yeni sunucusu gündeme geldi. Seda Sayan'ın yerine gelinim mutfakta yarışmasının yeni sunucusunun kaynana Reyhan olacağı ya da eski sunucu Fatih Ürek’in geri döneceği iddia ediliyor. Gelinim Mutfakta yarışmasında gelini Ezgi ile birlikte yarışan kaynana Reyhan yarıştığı dönemlere damga vurmuştu. Yaklaşık 2 sezon boyunca ekranlarda olan Reyhan Hanım'ın yeni sezonda programı sunucu koltuğuna oturacağı iddia ediliyor. Gelinim Mutfakta yeni sunucusu ile ilgili şu an için kesin bir açıklama bulunmuyor.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@