Gelir Belgesi İstemeden 3 Dakikada Onay Vereceğini Banka Müdürü Duyurdu

Gelir belgesi istenmeden 3 dakikada onay verilecek olan kredi kampanyası ile duyuru yapıldı. Banka 3 dakikada onay verecek ve kredinizi hemen kullanabileceksiniz.

Ekonomi 11.06.2021 - 13:02 11.06.2021 - 13:04 Berkay Keskin

Gelir belgesi istenmeden 3 dakikada onay verilecek olan kredi kampanyası ile duyuru yapıldı. Banka 3 dakikada onay verecek ve kredinizi hemen kullanabileceksiniz. Gelir belgesiz olarak alacağınız kredilerde bankalar müşterilerine anında sonuç verecektir. 36 ay vadeli ve 50 bin TL'ye kadar kredi kampanyası yapan QNB Finansbank, resmi internet sitesi üzerinden de yaptığı kredi kampanyası duyurusu ile birlikte, birçok başvuru almaya başladı. Kredi başvuru yapanların hemen onay aldıklarını da söylemek istiyoruz. 

Gelir belgesiz kredi başvurusu yapmak için bankaya SMS atmanız veya internet üzerinden başvuru yapmanız gerekmektedir. Kredi başvurusu yapacak olan kişiler, belirlenen şartlar dahilinde, 36 ay vadeli olarak kredilerini hemen onaylatacaklardır. Gelir belgesiz olarak işlem yapacak kişilerin, banka şartları uygunsa, kredilerini banka şubesinden sadece kimlikle alacaklardır. Kredi ile ilgili detaylar şu şekilde...

Gelir Belgesiz Kredi Nasıl Verilecek

Gelir belgesiz kredi alabilmek için banka sizden SMS onayı isteyecektir. QNB Finansbank'ın yapmış olduğu SMS kredi kampanyasına katılabilirsiniz. SMS ile kredi başvurusu yapmak istiyorsanız 5030 numarasına SMS atabilirsiniz. SMS ile başvuru yapacak kişiler, 3 dakikada ne kadar onay mesajı aldıklarını görecekler. 50 bin TL'ye kadar 36 ay vadeli kredi değerlendirilmesi yapılacaktır. Gelir belgesiz kredi alacak kişiler, bu şartlara uygun olmaları ile birlikte hemen kredilerini kullanabileceklerdir. 

Başvuru Şartları Nedir?

Kredi kullanabilmeniz içinde bazı şartlar vardır. Banka kredi puanı bu kredilerde önemlidir. SMS ile başvuru yapacağınız için kredi onayı otomatik onay sisteminden geçecektir. Bu durumda da banka kredi puanı yüksek olan kişilere kredi verecektir. Kredi sonucuna göre onay alan kişiler, ayrıca başvuru sayısına bakılarak da kredi değerlendirmesi yapılacaktır. Başvuru sayısı fazla olan kişiler, maalesef onay alsalar bile banka şubelerine gittikleri zaman kredi kullanamazlar. Banka kırmızı kalem olan ve bankalardan dolayı icralık olan kişilere onay vermez. Bu kişiler, borçlarını kapattıktan sonra ipotekli başvuru yapabilirler. 

Online Kredi 

QNB Finansbank üzerinden online kredi alacaksanız, bankanın müşterisi olmanız gerekmektedir. Banka kendi müşterilerine anında sonuç vereceği kredileri verecektir. Bu kredileri QNB Finansbank mobil uygulamasına giriş yaparak kullanabilirsiniz. Ayrıca banka kredilerde müşterilerine masrafsız kredi seçeneklerini sunacaktır. Banka hesabınız varsa, banka hesabınızın üzerinden aldığınız internet bankacılığı şifreniz ile birlikte anında kredi başvurusu yapabilirsiniz. Online olarak da verilen krediler 3 ay ertelemeli ve 36 ay vadeli işlem yapılarak hesabınıza yatacaktır. Onaylanan tutar kadar paranız, bankalara gitmeden hesaplara yatar. 
Müşteri Hizmetleri Üzerinden Kredi Başvurusu 
Müşteri hizmetleri üzerinden de kredi başvurusu yapılıyor. 0850 222 0 900 numarasını arayarak bankanın müşteri temsilcisi ile görüşecek başvuru yapabilirsiniz. Ayrıca arama yaptıktan sonra menü tuşlamalarını yaparak hemen kredi başvurusu menüsüne gelerek, TC Kimlik numaranızı yazarak kredi onayı alıp almadığınızı görebilirsiniz. Banka müşteri hizmetleri üzerinden sizlere ön onay verecektir. Kredi kullanmak için banka şubesine gitmeniz gerekecektir. 
 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@