Gelir belgesiz 70 bin TL nakit başvurusu yapmak istiyorsanız bazı şartları da uygun müşteri olmanız gerekiyor. Bu şartların başında ilk olarak kredi notu gelecektir. Bankalara başvuru yaptıktan sonra sizin kimlik numaranız üzerinden kredi notunuz sorgulanacak ve bu sorgulama sonrasında kredinizi kullanacaksınız. Bankalardan daha önce icralık veya avukatlık bir durumunuz varsa bu borçları ödemeden kredi başvurusu yaparsınız.

Kredi başvurunuz olumsuz sonuçlanacaktır. 70 bin TL'ye kadar gelir belgesiz olarak kredi kullanmak istiyorsanız bankalarla aranızın iyi olması gerekmektedir. Şimdi sizlere hangi bankalar üzerinden kredi alabileceğiniz hakkında bilgiler vermek istiyoruz.

Garanti Bankası 70 bin TL gelir belgesiz kredi başvurusu nasıl yapılır?

Garanti Bankası üzerinden 70 bin TL'ye kadar ihtiyaç kredisi başvurusu yapacağınız zaman banka sizlere hemen ne kadar onay vereceğini söyler. Bunun için size en yakın banka şubesine sadece kimliğinizle gidebilirsiniz. Kimliğinizle gittiğiniz zaman banka kredi notu 1100 ve üzerinde olan kişilere sigortalarında 3 ay olması durumunda kredi onayı verecektir. Ayrıca diğer bankalardaki kredi başvurusu de kredi kartı başvurusu sayısının da fazla olmaması gerekiyor. Bu şartlara uygunsanız Kredi kullanabilirsiniz.

Garanti Bankası ayrıca internet bankacılığı üzerinden müşterilere kredi imkanı sağlamaktadır. Sizler de internet bankacılığı üzerinden kredi başvurusu yapmak istiyorsanız Garanti Bankası mobil uygulamasına girerek buradan 70000 tl ye kadar kredinizi kullanabilirsiniz.

is-bankasi-akbank-ve-denizbank-mudurleri-toplantisi-bitti-banka-subelerinden-63000-tl-odeme-yapi

Yapı Kredi Bankası 70 bin tl gelir belgesiz kredi başvurusu

Yapı Kredi Bankası üzerinden de kredi başvurusu yaparak gelir belgesiz onay alabiliyorsunuz. 70 bin TL'ye kadar kredi başvurusu yapacak olan kişiler banka şubelerine gitmeden SMS ile bu şekilde Kredi başvurusunda bulunabiliyor. Kredi başvurusu yapacağınız zaman 36 ay vadeye kadar sizlere kredi imkanı sağlanmaktadır.

SMS ile kredi başvurusu yapmak istiyorsanız Bireysel yazın boşluk bırakın TC kimlik numaranızı yazınız boşluk bırakın ve aylık gelirinizi yazdıktan sonra bu mesajı 4411 numarasına gönderin. Kredi başvurusu yaptığınız zaman sizlere hemen kredi sonucu değerlendirilecek ve SMS ile sizlere gönderilecektir.

70 bin TL'ye kadar kredi başvurusu yapacağınız zaman ilk taksit ödemesinde de 3 ay erteleme yapabiliyorsunuz. Yapı Kredi Bankası 70 bin TL kredi de ayrıca bankanın internet sitesi üzerinden yapılan başvurularda da onay vermektedir. Kredi başvurusu yaptıktan sonra onay alırsanız banka şubelerinden gelir belgesiz olarak sadece kimliğinizle beraber kredi kullanabilirsiniz.

Halkbank 70 bin TL gelir belgesiz kredi başvurusu

Kamu Bankası olan Halkbank üzerinden 70 bin TL'ye kadar kredi başvurusu yaptığımızda gelir belgesiz olarak onay almak istiyorsanız belirli şartlara uygun müşteri olmanız gerekiyor. 70 bin TL'ye kadar gelir belgesiz kredi başvurusu yaptığınızda banka sizlere hızlı bir şekilde ne kadar onay vereceğini söyler. Kredi başvurusu yapacak olan kişilerin emekli olmaları durumunda emekli maaşlarını bu bankaya taşımaları gerekiyor. Emekli maaşınızı eğer bu bankada değilse maaş taşıma işlemleri sonrasında ilk maaşınızı aldığınızda bankadan gelir belgesiz kredi kullanabilirsiniz. Ayrıca maaş alan müşteriler internet bankacılığını kullanarak da Halkbank üzerinden 36 ay vadeye kadar kredi kullanabilir. İlk taksit ertelemesinde yapacağınız bu kredi başvurularında Halkbank, çalışan müşterilerin en az 6 aydır aynı iş yerinde çalışıyor olması durumunda kredi onayı verecektir.