Gelir Belgesi Vermeden 40.000 TL Verilecek, 3 Banka Ortak Bir Duyuru Paylaştı, Onay Alamayanlara Özel Kampanya

Gelir Belgesi Vermeden 40.000 TL Verilecek, 3 Banka Ortak Bir Duyuru Paylaştı, Onay Alamayanlara Özel Kampanya yapılacak. 40.000 TL 36 ay vadeli krediler başladı. İşte detaylar...

Ekonomi 05.08.2021 - 22:49 05.08.2021 - 22:50 Vural Pars

Gelir Belgesi Vermeden 40.000 TL Verilecek, 3 Banka Ortak Bir Duyuru Paylaştı, Onay Alamayanlara Özel Kampanya yapılacak. 40.000 TL 36 ay vadeli krediler başladı. Uygun faiz oranları ile kredi kullanacak ve bu kredileri gelir belgesi vermeden hemen hesabınıza atacaksınız. 

Bankalar kredi verecekleri zaman artık müşterilerin daha hızlı kredi kullanması için evraksız krediler vermektedirler. Bu kredileri her banka maalesef vermiyor. Bazı bankalardan kredi notunuz uygun olduğunda gelir belgesiz kredi alabilirsiniz. Üstelik 40.000 TL gibi bir rakam veren banka sayısı da azdır. Sizlere bu yazımızda 40.000 TL gelir belgesiz alacağınız bankalar araştırması yaptık. Sizde verdiğimiz bankalardan sadece ihtiyaç kredisi başvurusu yapabilirsiniz. Gelir belgesiz olarak verilen krediler aynı gün onaylı oldukları için sadece ihtiyaç kredisi olarak verilmektedir. Konut ve taşıt kredisi ihtiyaçlarınızı evraklarınız ile birlikte banka şubelerinden almanız gerekiyor.

Gelir Belgesiz 40.000 TL Kredi İçin Şartlar Nedir?

Bankalardan gelir belgesiz 40.000 TL kredi almak için başvuru şartlarına uygun müşteri olmanız gerekmektedir. Banka politikalarının başında kredi başvurusu yapacak olan kişinin kredi skoru gelmektedir. 1100 ve üzerinde olan kişilerin başvuruları değerlendirilecektir. Bankalarda kara liste veya sıkıntılı müşteri gruplarındaysanız kredi onayı alamazsınız. Özellikle gelir belgesiz kredi verirken bankalar müşterilerin uygunluk seviyesinin üst seviyede olmasını isteyecektir. Eğer şartlara uygunsanız aşağıdaki bankalardan 40.000 TL’ye kadar kredi alabilirsiniz.

CepteTEB 40.000 TL Gelir Belgesiz Kredi Başvurusu

Ülkemizde dijital banka olarak hizmet veren ve TEB bankası ortaklığında kurulan CepteTEB üzerinden online ve gelir belgesiz olarak kredi başvurusu yapabilirsiniz. Banka kredi başvurusu internet sitesi üzerinden yapılmaktadır. Yaptığınız kredi başvurusu onaylandığından onaylanan tutar kadar 36 ay vadeye kadar kredinizi kullanabilirsiniz. CepteTEB kredi başvurusu yapacak olan kişiler kredilerini adreslerinde kullanacaklardır. Eğer bu bankada bir hesabınız varsa mobil bankacılık üzerinden de gelir belgesiz kredi alabilirsiniz.

gelir-belgesi-vermeden-40000-tl-verilecek-3-banka-ortak-bir-duyuru-paylasti-onay-alamayanlara-oz1

Denizbank 40.000 TL Gelir Belgesiz Kredi Başvurusu

Denizbank üzerinden 40.000 TL gelir belgesiz kredi başvurusu yapmak için bazı şartlara uygun müşteri olmanız gerekmektedir. Banka şartlarına uygunsanız ve kredi notunuz 1300 ve üzerindeyse hemen kredi başvurusunu bir sms atarak yapabilirsiniz. Cep telefonunuzdan 3280’e kredim tc kimlik yazarak gönderirseniz kredi başvurunuz onaylanacaktır. Kredi onayı alırsanız hemen kimlikle kredinizi kullanabilirsiniz. Banka şubelerinden ve internet sitesi üzerinden de kredi başvurusu yapmanız mümkündür.

Finansbank’tan 40.000 TL Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Gelir belgesiz kredi alabileceğiniz bir bankada QNB Finansbank olmaktadır. Bu bankadan TC KİMLİK Numaranızı 5030’a mesaj atarak hemen kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Kredi başvurusu için cep telefonundan mesaj atarsanız direk kredi onayı alırsanız hemen kredinizi banka şubesinden kullanabilirsiniz. 40.000 TL’ye kadar 36 ay vadeli olarak kredi kullanmanız mümkündür. QNB Finansbank üzerinden kredi başvurusu ayrıca internet sitesinden de yapılmaktadır. Kredi başvuru formunu doldurup kredi sonucunu öğrenebilirsiniz. Banka kredilerde onay verdiğinde gelir belgesiz olarak krediyi kullandıracaktır.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@