En az 2000 TL olarak belirlenen ve acil ihtiyaçlarınız için kullanabileceğiniz kredi kampanyası başladı. İhtiyaç kredisi almak isteyenlere yeni bir kampanya yapan Denizbank, en düşük limit olarak gelir belgesiz 2000 TL vereceğini duyurdu. Bankadan yapılan açıklamada, kredi notu uygun olan ve bankalar ile arasında sorun olmayan müşterilerin acil ihtiyaçlarında bu kredileri hemen hesaplarına atabilecekleri söyleniyor. Denizbank ihtiyaç kredisi için 2000 TL başvuru yaptığınızda banka değerlendirmesi daha yüksek limitlerde de çıkabilir. Bu tamamen sizin kredi notunuza göre değişmektedir.

Denizbank üzerinden işlem yapacak olan kişiler, 2000 TL başvuru yapmak için kredi notu 1340 ve üzerinde olması gerekmektedir. Kredi notu 1340 ve üzerinde olan kişiler, bankadan ayrıca kredi notuna göre faiz oranları ile ihtiyaç kredisi kullanacaklardır. Başvuru yapacak olan kişi daha önce bu bankadan kredi, kredi kartı kullandıysa ve bu ürünleri düzenli ödediyse daha yüksek limitlerde kredi kullanabilir. 

Denizbank Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Denizbank üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak için SMS atabilir, internet sitesine girebilir veya banka ATM'sine giderek, kartlı kartsız giriş yaparak kredi başvurusunda bulunabilirsiniz.

gelir-belgesiz-2000-tl-nakit-imkani-sadece-o-bankada-basladi-basvuru-yapanlar-hesaba-atacak2

SMS ile kredi başvurusu yapmak istiyorsanız, Kredim TC Kimlik yazarak 3280 numarasına bu mesajı gönderin. Resmi internet üzerinden başvuru yapmak içinde denizbank.com adresine girerek, buradan ihtiyaç kredisi başvuru formunu doldurmalı ve bu şekilde kredi başvurusu yapmanız gerekmektedir. Her iki kredi başvurusunda da en az değerlendirme 2000 TL olacak. Gelir belgesiz kredi almak istiyorsanız, bankanın SMS veya internet üzerinden başvuru yaptığınızda onay almanız gerekmektedir.

Ayrıca banka hesabı olan kişiler, Denizbank mobil uygulaması üzerinden de kredi başvurusu yapabileceklerdir. Denizbank mobil uygulaması üzerinden yapacağınız kredi başvurusu sonrasında sizlere kredi sonucu online gelecek ve onay alırsanız da kredinizi hemen hesaba yatıracaksınız.