Gelir Belgesiz kredi almak isteyenlere müjdeli haber! O Bankadan sonunda açıklama geldi!

Gelir belgesiz ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak isteyen vatandaşlara, Denizbank üzerinden kredi imkanı sağlanacağı duyuruldu. Son zamanlarda özellikle bayram kredisi adı altında verilen gelir belgesiz ihtiyaç kredilerinde düşük faiz oranlarından yararlanacak olan vatandaşlara, Denizbank'ta kampanya yaparak hızlı bir şekilde 50.000 TL'ye kadar kredi vereceğini açıkladı. 

Denizbank banka kredi politikalarına uygun olan vatandaşlar, 36 ay vadeye kadar işlemlerini gerçekleştirerek, bu banka üzerinden hemen kredi imkanından faydalanabiliyor. Denizbank resmi internet sitesi üzerinden de ihtiyaç kredisi başvuru formunu doldurarak kredi başvurusunda bulunabileceğiniz bu nakit kampanyasından, banka kredi puanı yüksek olan kişiler SMS atarak da işlem yapabiliyor. 

Akaryakıt Fiyatlarında İndirim Var! Benzin ve Motorine Toplu İndirim! Akaryakıt Fiyatlarında İndirim Var! Benzin ve Motorine Toplu İndirim!

BAŞVURU NASIL YAPILIR?

Sms ile kredi başvurusunda bulunmak istiyorsanız başvurunuzu hemen hızlı birşekilde Kredim yazıp boşluk bırakıp TC kimlik numaranızı 32 80 numarasına göndererek yapabilirsiniz. Bireysel müşteriler, bu şekilde kredi başvurusunda bulunduktan sonra 5 dakika içerisinde ne kadar kredi onayı aldığını, otomatik olarak Denizbank'ın Genel Müdürlüğü tarafından gönderilecek olan mesajıyla öğreneceklerdir. Denizbank resmi internet sitesi üzerinden yapılan duyuru sonrasında başvurularını gerçekleştirmek isteyen kişiler, 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi hemen kullanabilmektedir. 

Anında kredi imkanından faydalanacak olan vatandaşlar, ayrıca banka şubelerine giderek veya bankanın müşteri hizmetleri numarasını arayarak da işlemlerini gerçekleştirebilir ve düşük faiz oranları ile verilecek olan bu kredi, kampanyalardan hızlı bir şekilde katılabilir.