İhtiyaç kredisi kullanmak isteyen müşteriler belirli şartlara uygun olmaları durumunda bankalardan yüksek limitli kredi kullanabilirler. Gelir durumunuz 3000 TL ve üzerinde olması durumunda da sizleri 90.000 TL kredi onayı verebilecek bankalar vardır. Bu bankalardan kredi kullanabilmeniz için kredi notu en az 1400 ve üzerinde olması gerekiyor. Kredi notu 1400 ve üzerinde olan kişilerin hızlı bir şekilde kredilerinin kullanabilecekleri söyleyebiliriz. Şimdi sizlere 3000 TL geliri olan kişilerin 90.000 TL kredi alabilecekleri bankalar hakkında bilgiler vermek istiyoruz.

İş Bankası 90.000 TL ihtiyaç kredisi başvurusu

İş Bankası üzerinden 90 bin TL'ye kadar ihtiyaç kredisi başvurusu yapabiliyorsunuz. Kredi başvurusu yapacak olan kişiler banka şubelerine giderek kimlik ve gelir belgeleri ile birlikte Kredi kullanabilirler. Geliriniz eğer 3000 TL ve üzerinde ise banka 90 bin TL'ye kadar sizlere kredi verecektir. 90.000 TL kredi kullanan kişiler diğer bankalardaki olan borçları da bu bankadan aldıkları Kredi ile birlikte kapatabileceklerdir. Kredi başvurusu onay olan kişiler diğer bankadaki olan ihtiyaç kredisi ve kredi kartı borçlarımı da bu bankaya taşıyarak tek bir bankada kolay ödeme yapabilir. 36 ay vadeye kadar verilen İş Bankası ihtiyaç kredilerinde ilk taksit ödemesinde 3 ay erteleme yaparak da rahat bir nefes alabilirsiniz.

geliri-3000-tl-uzerinde-olanlar-icin-onemli-haber-90000-tl-odeme-basladi

Şekerbank 90.000 TL ihtiyaç kredisi başvurusu

Şekerbank üzerinden de 90 bin TL'ye kadar ihtiyaç kredisi kullanabiliyorsunuz. Kredi başvurusu yapacak olan kişiler en yakın Şekerbank şubesine giderek kredilerini kullanabiliyor. Size yakın olan Şekerbank şubesine kimlik ve gelir verdiğimiz ile birlikte gitmeniz yeterli çalışan kişilerin en az üç aydır aynı iş yerinde çalışıyor olması veya emekli olması durumunda kredi verilir. Emekli maaşlarını bu bankaya taşıyor olması durumunda Kredi kullanabilirler. 3000 lira emekli maaşı alan kişiler kredi notu düşük olsa bile Şekerbank ihtiyaç kredisi kullanabiliyor. Banka diğer bankalar da olduğu gibi 3 ay erteleme imkanı sizlere sunar ve 36 ay vadeye kadar kredi kullandırır.

Ziraat Bankası 90.000 TL ihtiyaç kredisi başvurusu

Emekli olan ve çalışan kişilerin gelir durumu 3000 TL ve üzerinde olması durumunda maaşının 30 katına kadar kredi kullanabiliyor. Ziraat Bankası 3.000 TL ve üzerinde geliri olan kişilere hızlı bir şekilde kredi olmayı vermektedir. 90.000 TL ihtiyaç kredisi başvurusu yaptığın zaman sizlere hemen kredi sonucu veriliyor. 36 ay vadeli kullanacağınız kredilerde diğer bankaların nazaran daha düşük faiz oranları ile birlikte kredi kullanabileceksiniz. Ziraat Bankası üzerinden emekli maaşı alan kişilerde kredi notu düşük olması durumunda internet bankacılığını kullanarak da bu kredileri hesaplarını atabilirler.