Show Tv'nin yeni dizisi Gelsin Hayat Bildiği Gibi oyuncularından Araz karakteri dikkatleri dikkati üzerine topladı. Gelsin Hayat Bildiği Gibi Araz kimdir? Gelsin Hayat Bildiği Gibi Araz gerçek adı ne? Mustafa Açılan kimdir? Mustafa Açılan nereli? Mustafa Açılan kaç yaşında? Mustafa Açılan dizileri? Mustafa Açılan sevgilisi kim? Mustafa Açılan sosyal medyası ne?

Show Tv'nin yeni dizisi Gelsin Hayat Bildiği Gibi bu akşam ilk bölümüyle başlıyor. 

Fragmanları, konusu ve oyuncuları ile dikkat çeken dizisi bu akşam ilk bölümüyle Star Tv'nin Duy Beni adlı dizisine rakip olacak.

Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisinde Araz karakteri kimdir merak edildi. Gelsin Hayat Bildiği Gibi Araz kimdir? Gelsin Hayat Bildiği Gibi Araz gerçek adı ne en çok aratılanlardan biri oldu. Dizinin hayranları şimdiden Gelsin Hayat Bildiği Gibi Araz kimdir arştırmaya başladı.

Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisinde Araz karakterini hangi oyuncu canlandırıyor?

Araz, Karabayır lisesini bitiremeyen serseri sorunlu hırsız bir tiptir. Kendi kurduğu Tamirhane çetesinin lideridir. Lisenin en güzel kızı Gizem’e saplantılı şekilde aşık olan Araz Sadi hocaya ve Mert'e zor günler yaşatacaktır.

mustafa-acilan-gelsin-hayat-bildigi-gibi-dizisi

Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisinde Araz karakterini Mustafa Açılan oynuyor. 

Peki Mustafa Açılan kimdir? Mustafa Açılan nereli? Mustafa Açılan kaç yaşında? Mustafa Açılan sevgilisi kim? Mustafa Açılan yer aldığı diziler? Mustafa Açılan sosyal medya hesabı ne? 

Mustafa Açılan Kimdir?

22 Şubat 1987 İstanbul'da doğdu.

Bir Zamanlar Çukurova dizisind Züleyha’nın üvey abisi Veli olarak izleyicilerin dikkatini çekti. 

Rol Aldığı Yapımlar 

Gelsin Hayat Bildiği Gibi

Teşkilat

Disney Teneffüs Zili Recess Nihayet Platforma Yüklendi! Disney Teneffüs Zili Recess Nihayet Platforma Yüklendi!

Akıncı

Maria ile Mustafa

Çocuk

Babamın Günahları

Bir Zamanlar Çukurova

Hürkuş: Göklerdeki Kahraman

Ustalar Alemi

Kanıt: Ateş