Gelsin Hayat Bildiği Gibi konusu, Gelsin Hayat Bildiği Gibi oyuncuları ile birlikte Gelsin Hayat Bildiği Gibi karakterleri konusunda yaptığımız araştırma detaylarında bu yaz sezonunun neredeyse en başarılı yapımlarından biri olacağını söyleyebiliriz.

Gelsin Hayat Bildiği Gibi konusu, Gelsin Hayat Bildiği Gibi oyuncuları ile birlikte Gelsin Hayat Bildiği Gibi karakterleri konusunda yaptığımız araştırma detaylarında bu yaz sezonunun neredeyse en başarılı yapımlarından biri olacağını söyleyebiliriz. Bu akşam dizi saati 20.00 itibari ile bizlerle birlikte olacağını ve Show TV ekranlarında karşımıza çıkacxağını öğrendiğimiz Gelsin Hayat Bildiği Gibi dişzisi ile alakalı Gelsin Hayat Bildiği Gibi oyuncuları detaylı haberlerimizi sizlere sunmuştuk. Gelsin Hayat Bildiği Gibi konusu da merakla araştırılıyor. 

Geçtiğimiz haftaya kadar Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisi ne zaman başlıyor sorusu Özellikle de sosyal medyanın en çok konuşulan konularından biri olurken, tarih olarak 21 Temmuz 2022 açıklanmıştı. Ve bugünü iple çeken Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisi bekleyenler heyecanla Gelsin Hayat Bildiği Gibi gibi dizisi konusu ve oyuncularını araştırıyor.

Gençlik dizilerinin revaçta olduğu bu Yaz mevsiminde Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisinde de hayattan bir beklentisi olmayan 5 gencin coğrafya öğretmenleri Sadi ile tanışması akabinde nasıl bir değişime uğradığı konu edinilmiş .  BKM ve Gani Müjde'nin bir arada toplanıp da başarısız olmadığı bir proje yok iken İşte bu yapım şirketi ve senaristin bir araya gelmesi sonrasında Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisi ortaya çıkmış ve Dram yapımı olarak bizlerle birlikte olmaya hazırlanıyor. Yazar ve Senarist Gani Müjde yine çok farklı bir projeye imzasını koyarak yaz döneminde başlayacak olan bu dizi ile çok geniş bir kitleye ulaşmayı hedefliyor

Sezen Aksu'nun şarkısı Gelsin Hayat Bildiği Gibi den esinlenerek isim verilen dizinin detayları şu sıralar çok merakla araştırılıyo. r Özellikle de Ceza ve Sezen Aksu'nun bir arada bulunduğum düeti ile hazırlanan dizi klibi çok farklı olarak yorumlanırken genç oyuncularının başarısı da çok konuşulacağı benziyor.  Birbirinden başarılı oyuncuların bir arada olduğu Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisi ilk bölümü ile reytingleri de alt üst edeceği benzerken dizinin oyuncularına bir göz atalım.

Gelsin Hayat Bildiği Gibi oyuncuları arasında Ertan Saban, Özge Özberk, Devrim Özkan, Nilsu Berfin Aktaş, Mustafa Açılan, Özgü Delikanlı, Onur Özer, Deniz Sarıkaş, Sanem Babi, Yeşim Çelebi, Rojbin Erden, Ali Berge, Melisa Bostancıoğlu, Furkan Murat Uğur, Murat Göçmez gibi isimler yer alıyor.

Yönetmenden 22 Yıl Sonra İtiraf: “Amelie Aslında Bir KGB Ajanıydı” Yönetmenden 22 Yıl Sonra İtiraf: “Amelie Aslında Bir KGB Ajanıydı”

Dizinin yönetmeni olarak karşımıza çıkan isim başarılı yönetmen Altan Dönmez olurken dizinin başrol oyuncusu Ertan Saban bizlere Sadi karakterini canlandıracak.  Sadi payaslı karakteri dizid,e diğer dizilerdeki rollerinin tam tersine çok farklı bir portre çizecek.

Geçmiş yaşamını silen ve Karabayır Lisesi'ne coğrafya öğretmeni olarak atanan Sadi Payaslı'nın ıslah evinden gelen 5 gençle yaşadığı Hayat mücadelesi'nin öyküsünün anlatılacağı ve adalet duygusu ile hayata bir sıfır başlayan gençlere yol gösterici olmaya çalışan bir öğretmenin hayatının paylaşılacağı dizi çok farklı bir yapım olarak bu akşam Show TV ekranlarında bizlerle birlikte olacak . Öyle ki dizinin konusundan bile heyecanlanan izleyici sabırsızlıkla Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisinin başlamasını bekliyor .

 Dizinin başlamasına saatler kala sosyal medyada çok konuşulan bir konu ise Gelsin Hayat Bildiği Gibi başrol oyuncusu Ertan Saban'ın yani Gelsin Hayat Bildiği Gibi Sadi payaslı'sının diziye çok yakıştığı yorumları yapılırken işte Şu sıralar Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisinin hangi kanalda olduğu soruları da soruluyor.  Gelsin Hayat Bildiği Gibi bu akşam dizi saatinde çok TV ekranlarında izleyici karşısına çıkacak