Show TV’nin ekranlara damgasını vuran BKM imzalı dizisi ‘Gelsin Hayat Bildiği Gibi’ her bölümü ile harikalar yaratırken son bölümü sonrası şaşkınlık yarattı.

İyilik ve Kasaba Doktoru dizisinden kötü haber! Yalı Çapkını dizisi sonları oldu! İyilik ve Kasaba Doktoru dizisinden kötü haber! Yalı Çapkını dizisi sonları oldu!

Perşembe akşamlarına damga vuran ‘Gelsin Hayat Bildiği Gibi’ dün akşam yayınlanan heyecan dolu beşinci bölümüyle tüm kategorilerde adını zirveye yazdırırken, bölümün bitişi ile şaşkına dönen de çok oldu.

İzleyiciden ilk bölümü itibariyle tam not alan dizinin asıl başarısının Ertan Saban oyunculuğu ve yarattığı harika Sadi karakteri olduğu bilinirken, son bölümde ikinci plana atılması izleyenleri önce şaşırttı sonra üzdü.

Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisi ilgili her şey!

Aslında özet olarak klasik bir hikayeye ve gençlik diyaloglarına sahip diziyi farklı kılan Sadi karakteri ile ekranda devleşen Ertan Saban oyunculuğu iken, son bölümde diğer karakter ve hikayelerinin öne çıkartılmaya çalışıldığı görüldü.

Yaz dönemine ait en iyi performansı gösteren dizide en büyük artılarkdan birisi özlenen Özge Özberk ve Özberk oyunculuğu iken Ertan Saban'ın muhteşem oyunculuğunu sergileyebilmesine olanak sağlayan Sadi karakteri aslında dizinin can alıcı noktası olmuşken, geri plana çekilme kararına izleyenler anlam veremedi.

GELSİN HAYAT BİLDİĞİ GİBİ 5. BÖLÜM full izle! Show TV Gelsin Hayat Bildiği Gibi son bölüm izle: Sadi Payaslı geçmişi ile baş başa! -

Proje tasarımı ve senaryosu Gani Müjde gibi bir dev isime ait dizi Twitter'da sadece Türkiye değil Dünya gündemine de otururken en çok konuşulanlardan birisi de Ertan Saban oyunculuğu ve harikalar yarattığı Sadi Payaslı karakteriydi.

Yani umarız bu hatadan kıısa sürede dönülür ki zira reytinglerin yükselmesinin sebebinin Ertan Saban olduğu konusu tartışmaya kapalı görünüyor.

Ekranların yeni fenomeni Sadi Payaslı ile tanışın! Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisinin çok konuşulacak tanıtımı yayınlandı!