Gelsin Hayat Bildiği gibi dizisi, Show TV ekranlarında yakın zamanda ekranlara gelecek. Konusu ve oyuncuları oldukça dikkat çekti. Ekranlarda hangi tarihte geleceği ise merak konusu oldu.

Yeni yaz dizisi gelsin Hayat Bildiği gibi, farklı senaryosu ile izleyicinin şimdiden dikkatini çekti. Dizinin senaryosunu Gani Müjde kaleme alıyor. Yapımını ise BKM yapım üstleniyor. Altan Dönmez ise dizinin yönetmen koltuğunda yer alıyor.

Gelsin Hayat Bildiği gibi dizisi, dram bir konuyu ele alıyor. Bu yüzden de oldukça dikkat çekti. Yaz dizlerinde dram sevenler için oldukça ideal bir dizi tercihi olabilir. Dizinin başlama tarihi henüz net olmasa da Temmuz 2022 de ekrana gelmesi bekleniyor. Şimdiden iddialı diziler arasında yerini aldı.

Dizinin uyarlama olup olmadığı da oldukça merak konusu oldu. Gelsin Hayat Bildiği gibi dizisi orijinal bir dizidir. Uyarlama olmadığı biliniyor.

Gelsin Hayat Bildiği gibi Dizisinin Konusu

Gelsin Hayat Bildiği Gibi' ekibi motor dedi! - Show TV
Gelsin Hayat Bildiği gibi dizisinin konusu da dikkat çekiyor. Dizi, Sadi Bayaslı isimli bir coğrafya öğretmenini konu alıyor. Fakat Bayaslı öğretmen, düşünüldüğü gibi normal bir öğretmen değil. Geçmişinde kötü şeyler yapmış olan karakter, mesleği ile birlikte yeni bir hayata adım atıyor. Öğretmenin okulda öğrencileri ile kuracağı iletişim ve aralarındaki ilişki dizinin temel konusudur.

Dizinin çekimleri İstanbul'da devam ediyor. Merak edilen oyuncuları ise oldukça sevilen yüzlerden oluşuyor.

Ertan Saban, dizinin başrolünde yer alıyor. Oyuncu daha önce avlu, gel dese aşk gibi farklı dizilerle ekrana geldi. Şimdi ise gelsin Hayat Bildiği gibi dizisi ile ekranlara gelecek. Sadi Bayaslı karakterine hayat verecek.

Özge Özberk, dizinin bir diğer başrol oyuncusu. Daha önce Kalbimdeki Deniz, Bir Annenin Günahı gibi sevilen dizilerde yer aldı. Şimdi ise gelsin Hayat Bildiği gibi dizisinde yer alacak.

Devrim Özkan da dizinin bir diğer başrol oyuncusu olarak ekrana geliyor. Daha önce Vatanım Sensin ve Vuslat gibi dizilerde yer aldı.

Gelsin Hayat Bildiği Gibi' ekibi motor dedi! - Show TV

Nilsu Berfin Aktaş, en son kuzey yıldızı ilk aşk dizisinde yer almıştı. Şimdi ise gelsin Hayat Bildiği gibi dizisinin kadrosunda yer alıyor.

Burak Demir de yine Gelsin Hayat Bildiği gibi dizisinin oyuncu kadrosu arasında yer alıyor. Başarılı oyuncu en son Kırmızı oda ve Alpaslan Büyük Selçuklu dizisi ile ekranlara geldi.

Özgü Delikanlı, Mustafa Açılan, Zeynep Koltuk, Rorbin Erden, Ali Berge gibi pek çok oyuncu da Gelsin Hayat Bildiği gibi dizisinin kadrosunda yer alıyor.

Hem oyuncu kadrosu hem de dikkat çeken konusu ile pek çok kişi dizinin başlamasını merakla bekliyor.

Gelsin Hayat Bildiği Gibi Dizisinin İlk Tanıtımı Yayınlandı
Gelsin Hayat Bildiği gibi dizisinin merakla beklenen ilk tanıtımı yayınlandı. Sadi Bayaslı karakterinin konu alındığı dizisinin ilk tanıtımı şimdiden dikkat çekti. Özellikle sosyal medyada oldukça konuşulan dizi, şimdiden gündem oldu.

Survivor Bu Sözlerle Sallandı: "Benim babam değil" Şampiyon İsim Ogeday Sözleri Olay Oldu! Survivor Bu Sözlerle Sallandı: "Benim babam değil" Şampiyon İsim Ogeday Sözleri Olay Oldu!

Usta senarist Gani Müjde, Gelsin Hayat Bildiği gibi dizisi ile yine izleyiciyi ekrana kilitlemeye hazırlanıyor. Dram bir lise dizisi olacak gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisi, oyuncuları ile de oldukça beğenilen bir dizi oldu.

Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisi ilk tanıtımı yayınlandı! Show TV Gelsin Hayat Bildiği Gibi 1.Bölüm

Sadi karakterini anlatacak olan dizi, bir coğrafya öğretmeninin yaşamını konu alıyor. Başladığı yeni hayat ile birlikte çok sevilen bir karakter olması bekleniyor. Ayrıca Özge Özberk in de başrolde olması ile dizi pek çok sevilen oyuncuyu bir arada bulunduruyor. Temmuz da ekrana gelmesi beklenen dizi, tam tarihi belli olmasa da kısa süre sonra Show TV ekranlarında olmaya hazırlanıyor.