Gelsin Hayat Bildiği Gibi Sadi kimdir? Gelsin Hayat Bildiği Gibi Sadi gerçekte kim? kim oynuyor? kim canlandırıyor? Ertan Saban kimdir? Ertan Saban kaç yaşında Ertan Saban evli mi? bu kadar çok merakla araştırılan tüm soruların yanıtları sizlerle.

Gelsin Hayat Bildiği Gibi Sadi kimdir? Her Perşembe akşamı bizlerle birlikte olmaya Show TV ekranlarında bu akşam itibariyle başlayacak olan Gelsin Hayat Bildiği Gibi SAdi karakteri kimdir sorusu hem karakteri merak edenlerce hem de kim oynadığınım erak edenlerce defalarca kere araştırıldı.  Peki Gelsin Hayat Bildiği Gibi Sadi kimdir? Gelsin Hayat Bildiği Gibi Sadi gerçekte kim? kim oynuyor? kim canlandırıyor? Ertan Saban kimdir? Ertan Saban kaç yaşında Ertan Saban evli mi? bu kadar çok merakla araştırılan tüm soruların yanıtları sizlerle. 

Gelsin Hayat Bildiği Gibi fragmanının yayınlanması sonrasında herkes merakla 21 Temmuz akşamını beklemekteyken, İşte Gelsin Hayat Bildiği Gibi fragmanında dikkat çeken bir isim Gelsin Hayat Bildiği Gibi Sadi'si hakkında detayları araştırdık. Gelsin Hayat Bildiği Gibi kimdir? Gelsin Hayat Bildiği Gibi kim oynuyor.

Gelsin Hayat Bildiği Gibi Sadi kimdir?

Gelsin Hayat Bildiği Gibi Sadi'Si geçmişinin kirli izlerini bir anda silerek Coğrafya öğretmeni olmaya karar vermiş ve dizi de Sadi Payaslı karakteri ile adeta fenomen olma yolunda ilerleyen isimdir. Gelsin Hayat Bildiği Gibi fragmanında çok merakla araştırılan karakter olan Gelsin Hayat Bildiği Gibi Sadi yi oynayacak oyuncu ise usta oyuncu Ertan Saban'dır. 

Makedon türkü olan Ertan Saban lakabı Pomak olan oyuncudur. Elveda Rumeli dizisinde bizlerle birlikte olan Ertan Saban Gelsin Hayat Bildiği Gibi Sadi karakteri ile eminiz ki dizinin reytinglerini alt üst edecektir. Altan Dönmez'in yönetmen koltuğunda oturduğu Gani Müjde'nin senaryosunu yazdığı Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisinde başrol karakteri Sadi payas'la Islah evinde tanıştığı 5 gençle birlikte yaşadığı etkileyici hikayesinin sunulacağını öğrendik.  Bu akşam 1. bölümü ile bizlerle birlikte olacak olan Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisinin oyuncu kadrosunda şu isimler yer alıyor

Ertan Saban, Özge Özberk, Devrim Özkan, Nilsu Berfin Aktaş, Mustafa Açılan, Özgü Delikanlı, Ayşe Kırca, Sanem Babi, Onur Özer, Rojbin Erden, Ali Berge, Furkan Murat Uğur, Murat Göçmez gibi deneyimli ve genç isimler yer alıyor.

Daha Az Yağ Daha Çok Lezzet: Airfryer ile Mümkün Daha Az Yağ Daha Çok Lezzet: Airfryer ile Mümkün

Son zamanlarda neredeyse adet diyebileceğimiz genç oyuncu yoğunluğunun olduğu dizilerin reytinglerinin de durumu ortadayken, eminiz ki Usta kadrosu ve genç oyuncu yoğunluğu ile birlikte Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisi başarıdan başarıya koşacaklar. Şimdi sizler için Gelsin Hayat Bildiği Gibi Sadi'si usta oyuncu Ertan Saban kimdir? sorusunun yanıtını vereceğiz

Ertan Saban kimdir

1978 yılı doğumlu olan Ertan Saban Makedon türkücüdür . Üsküplü olan Ertan Saban tiyatro bölümü mezunudur. Elveda Rumeli dizisi ile adını Türkiye'de duyuran Ertan Saban, Sakarya Fırat, Kurtlar Vadisi Pusu gibi birçok dizide de bizlerle birlikte olmuştur.