Show Tv'nin yeni dizisi Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisinde Songül karakterini oynayan oyuncu Devrim Özkan kimdir merak konusu oldu. Gelsin Hayat Bildiği Gibi Songül gerçek adı ne? Devrim Özkan kimdir? Devrim Özkan nereli? Devrim Özkan kaç yaşında? Devrim Özkan yer aldığı dizileri? Devrim Özkan sevgilisi kim?

Show Tv'de bu akşam yeni başlayan Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisi dikkatleri üzerine çekmeyi başardı.

Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisinde Songül karakteri güzelliği ile dikkat çeken oyunculardandı. Peki Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisinde Songül karakterini kim oynuyor? Gelsin Hayat Bildiği Gibi Songül kimdir?

"Yalı Çapkını" Dizisi İçin Yapılan Suç Duyurusu Sonrası Soruşturma! "Yalı Çapkını" Dizisi İçin Yapılan Suç Duyurusu Sonrası Soruşturma!

Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisinde Songül karakterini Devrim Özkan canlandırıyor. Peki Devrim Özkan kimdir? Devrim Özkan nereli? Devrim Özkan kaç yaşında? Devrim Özkan sevgilisi kim?

Devrim Özkan bir dönem magazin sayfalarında sevgilisi Halit Özgür Sarı'nın kendisini İlayda Alişan ile aldattığı iddiasıyla yer almıştı.

Devrim Özkan Kimdir?

3477425_810x458

9 Temmuz 1996'da Muğla’da doğdu. 

Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Bodrum Güzel Sanatlar Fakültesi Sahne Sanatları Oyunculuk Ana Sanat Dalı Bölümü’nden mezun oldu.

İlk kez Rüya adlı televizyon dizisiyle kamera karşısına geçti.

TRT'de yayınlanan başrolünü Kadir Doğulu ile paylaştığı Vuslat dizisinde parladı.

Devrim Özkan rol aldığı yapımlar;

Ramo

Vuslat

Vatanım Sensin

Rüya