Show TV ekranlarında perşembe günleri çok konuşulan dizilerden birisi olmayı başaran Gelsin Hayat Bildiği Gibi'de heyecan dolu gelişmeler yaşanmaya devam ediyor.

Başrolün üstünü çizdiler! Gelsin Hayat Bildiği Gibi'de cıngar çıkartacak ayrılık iddiası! Ertan Saban ve Devrim Özkan'ın başrollerini paylaştığı diziyle ilgili ortaya bomba bir iddia atıldı. İzleyiciler bu haberi duyunca yıkıldı. Magazin camiasında dolaşan iddialara göre, başrol oyuncu Ertan Sabah diziye veda eden isim olacak.

Gelsin Hayat Bildiği Gibi'de cıngar çıkartacak ayrılık iddiası! Başrolün üstünü çizdiler. Perşembe günleri yayınlanan Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisi bomba bir ayrılık iddiasıyla çalkalanıyor. Kulaktan kulağa gezen iddialara göre başrol oyuncu Ertan Saban diziye veda ediyor. Zaten perşembe günü Aldatmak, Balkan Ninnisi, Camdaki Kız, Darmaduman ve Duy Beni gibi rakipleri olan dizinin bu kararın ardından ekranlara veda edebileceği de iddialardan birisi oldu.

BOMBA AYRILIK İDDİASI

Gelsin Hayat Bildiği Gibi'de heyecan dolu gelişmeler yaşanırken diziyle ilgili ortaya can sıkacak bir iddia atıldı.

VEDA EDİYOR

Kulislerde dilden dile gezen iddialara göre, başrol oyuncu Ertan Sabah diziye veda ediyor.

PERŞEMBE ORTALIK KARIŞTI

Aldatmak, Balkan Ninnisi, Camdaki Kız, Darmaduman ve Duy Beni gibi rakipleri olan dizinin bu karar sonrası ekranlarda tutunamayacağı da konuşuluyor.

Çöp Adam Dizisinde Skandal Sahne! Karısının Kız Kardeşiyle! Çöp Adam Dizisinde Skandal Sahne! Karısının Kız Kardeşiyle!

ERTAN SABAN KİMDİR?

Ertan Saban 4 Aralık 1977 tarihine Makedonya'nın Üsküp şehrinde dünyaya geldi. Uzun yıllar kardeşi Erman Saban ve Luran Ahmeti ile birlikte Makedonya Türk Tiyatrosu'nda çeşitli oyunlarda sahneye çıktı. Türkiye'ye gelerek oyunculuğa başladı.