Bizimle iletişime geç
İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

Finans

4 Aralık 2020 Cuma 10:45:56

2020’nin son kredi faiz oranları ! Ziraat Bankası, Vakıfbank ve Halkbank ihtiyaç kredisi faiz oranları ne kadar ?

Bu senenin son kredi faiz oranları belli oldu. Ziraat Bankası, Vakıfbank ve Halkbank’ın vatandaşlara sunduğu ihtiyaç, taşıt ve konut kredisi faiz oranları merak konusu oldu. Merkez Bankası’nın faiz oranlarını açıklamasının hemen ardından bankalar da faiz oranlarını güncelledi. Peki, Ziraat Bankası, Vakıfbank ve Halkbank’ın faiz oranları ne oldu ?

Yaşanan pandemi süreci ile hem çalışan hem işveren hem de diğer vatandaşlar ekonomik açıdan zorluk yaşamaya başladı. Yaşanan ekonomik sıkıntıya bir nebze iyi gelebilmek adına bankalar, vatandaşlara çeşitli kredi kampanyaları düzenliyor. İhtiyaç kredisi, konut kredisi, taşıt kredisi gibi çeşitli başlıklar altında pek çok kredi çeşidi sizleri bekliyor. Devlet bankalarından olan Ziraat Bankası, Vakıfbank ve Halkbank faiz oranlarını, Merkez Bankası’nın faiz oranlarını açıklamasıyla beraber güncelledi.

Merkez Bankası’nın faiz oranlarını açıklamasının ardından kamu bankaları da faiz oranlarında değişlikliğe gitti. Yapılan değişiklik ile beraber birçok banka faiz oranlarını yükseltti. Kredi faiz oranları vatandaşlar tarafından en çok araştırılan konulardan biri olarak yerini aldı. Artan faiz oranlarıyla beraber bankaların faiz oranları ne oldu ?

Ziraat Bankası İhtiyaç, Konut ve Taşıt Kredisi 2020;

Tüketici kredisi: 1.75

Taşıt kredisi: 1.75

Konut kredisi: 1.65

Vakıfbank İhtiyaç, Konut ve Taşıt Kredisi 2020;

Taşıt kredisi: 1.48

İhtiyaç kredisi 1.62

SarıPanjur Konut Kredisi: 1.49

Halkbank İhtiyaç, Konut ve Taşıt Kredisi 2020;

İhtiyaç kredisi: 1.80

Taşıt kredisi: 1.80

Konut kredisi: 1.52

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı