24 Ocak Burç Yorumları - 24 Ocak 2020 Cuma Günlük Burç ve Astroloji Yorumu

24 Ocak Burç Yorumları. 24 Ocak 2020 Cuma Günlük Burç ve astroloji yorumu. Merakla beklenen 24 Ocak 2020 burç yorumları ne diyor. Sizler için 24 Ocak 2020 Burç ve astroloji yorumu derledik. 24 Ocak cuma burçlar ne diyor?

24 Ocak Burç Yorumları - 24 Ocak 2020 Cuma Günlük Burç ve Astroloji Yorumu

24 Ocak Burç Yorumları. 24 Ocak 2020 Cuma Günlük Burç ve astroloji yorumu. Merakla beklenen 24 Ocak 2020 burç yorumları ne diyor. Sizler için 24 Ocak 2020 Burç ve astroloji yorumu derledik. 24 Ocak cuma burçlar ne diyor?

24 Ocak Burç Yorumları

İlgiyle takip edilen 24 Ocak burç yorumları astroloji uzmanları tarafından açıklandı. 24 Ocak burç yorumlarına göre aşk ve ilişkiler konusunda en şanslı burçlar hangileri olacak? Ay Tutulması en çok hangi burcu etkileyecek? Kova burcundaki Yeni Ay'ın etkileri nelerdir? İşte detaylar...

24 Ocak 2020 Cuma burç Yorumları

20 Ocak'ta Güneş'in Kova burcuna geçmesiyle birlikte başlayan yeni dönem, 24 Ocak'taki Yeni Ay ile devam ediyor. Kova burcunda meydana gelen Yeni Ay tüm burçlar için önemli etki gücüne sahip olacak. Astroloji uzmanlarına göre Kova burcu özgün ve farklı olmayı temsil etmektedir. Kova'nın insancıl yönü ve sosyal hayatının renkli olması gibi özellikleri vardır. Dolayısıyla, Uranüs tarafından desteklenen Kova Yeni Ay'ı da özgürlük, objektiflik ve devrimci temalar üzerinden yükselecek.

Merakla takip edilen 24 Ocak burç yorumlarını sizler için hazırladık. Elektronik eşyalara olan ilginin artacağı bu süreç bereketiyle gelecek. Özellikle Başak ve Boğa açısından finans konularında şanslı olacakları bir gün yaşanacak. Ellerine nakit paranın geçeceği bugünde finansal özgürlüğün keyfini çıkarabilirsiniz. Ateş grubu burçlarından Aslan ve Yay, sosyal çevrelerinde yeniliklere açık olacaklar. Aslan burçları kendi kabuklarına çekilmeyi tercih etmişti. Hayatlarında yeni bir düzenleme yapmak için bir adım geriye çekilmelerinin faydaları oldu. Şimdi, daha huzurlu olacağınız günler önünüzde uzamaya başlayacak. Bireysel ihtiyaçlarınıza daha fazla önem vereceksiniz.

Oğlak burçları hırsları ve tutkularıyla öne çıkıyor. Sert kabuklarını kırmayı başardıkları taktir de partnerleriyle aralarındaki sorunlarda çözüme kavuşacak. Evlilik planları yapmaya başlayabilirsiniz. Balık burçları bir süredir ihtiyaç duydukları ilgiye kavuştu. Ocak ayı, enerji ve motivasyonlarını yükseltmelerini sağlayan yeni gelişmelerle geldi. İkizler açısından ilişkilerinde güven sorunları öne çıkıyor. Kuşkularınız yüzünden endişeye kapılmak yerine partnerinize karşı açık ve net davranmalısınız. Grup çalışmalarına öncelik vereceksiniz.

24 Ocak 2020 Cuma KOÇ Burç Yorumu:

Bugün, geleneksel yapınızı ortaya çıkaran davranış biçimini benimseyecek ve ailenizin duygusal problemlerine ortak olacaksınız. İş konusunda araştırmaya yönelik işleri tercih etmenizdeki neden; endişeli yapınızın gerektirdiği bazı önlemleri daha kolay algılamanızdan kaynaklanıyor. Toplumsal hırslarınızı dizginlemelisiniz.

24 Ocak 2020 Cuma BOĞA Burç Yorumu:

Bilginizi paylaşma konusunda tereddütlü davranıyor ve hiç kimseye fikirlerinizi söylemek istemiyorsunuz. Bugün Ay'ın konumu, güçlü hafızanızı ön plana çıkaracak ve çalışmalarınızı olumlu yönde destekleyecek. Eleştiriye gelemediğiniz için, bazı konularda geri planda kalmayı yeğleyebilir, gün içinde değişim gösterebilirsiniz.

24 Ocak 2020 Cuma İKİZLER Burç Yorumu:

Araştırma sonucu elde edeceğiniz bilgileri hiç kimseyle paylaşmak istemiyor olabilirsiniz. Entelektüel çalışmalarınızı destekleyecek, özel yardıma ihtiyacınız var ve olayların gizli yönleri sizin için farklı bir merak konusu. Bugün, maddi kaygılarınızı giderici davranış biçiminden yola çıkarak, kendinizi tatmin edeceksiniz.

24 Ocak 2020 Cuma YENGEÇ Burç Yorumu:

Ay burcunuzda ilerlemeye devam ediyor. Bugün, olaylara yaklaşım tarzınız yumuşak ve önlemci. Anaç duygularla hareket ettiğiniz zaman, çevrenize daha hoşgörülü olabiliyorsunuz. Partnerinizin karamsar davranışlarından çok, onun yapıcı desteğini görmek istiyor ve eleştiriden nefret ediyorsunuz. Aynı şeyi siz de ona yapmalısınız.

24 Ocak 2020 Cuma ASLAN Burç Yorumu:

Başarıyı karşı taraftan beklemeniz , hataya açık olmanıza neden oluyor. Partnerinizin sezgisel davranışlarından rahatsız olacak ve duygularınızı saklamak isteyeceksiniz.Oysa, onun size olan davranışlarında bir eksiklik yok ve olayları biraz da siz abartıyorsunuz. Bugün, birlikte çalıştığınız kişilerin morali sizin tutumunuza bağlı olacaktır.

24 Ocak 2020 Cuma BAŞAK Burç Yorumu:

Aşkınızı iyi ifade edebileceğinizi biliyor fakat, karşı tarafa sizi keşfetme şansı vermek istiyorsunuz. Bugün, arkadaşlarınızla aranızda, duygusal bağlarınızı güçlendirici ve sizi olumlu motive edecek çalışmalara yöneleceksiniz. Değişimlere hazır olun ve duygularınızın sizi yönlendirmesine izin vermeyin.

24 Ocak 2020 Cuma TERAZİ Burç Yorumu:

Bugün, duygularınızı saklama ihtiyacı içindesiniz ve ihtiyatı elden bırakmıyorsunuz. Sessiz davranmakla bir çok olayı önleyebiliyorsunuz. Ailenize bazı konularda fikir vermek ve onları yönlendirme konusunda becerinize güveniyorsunuz.. Derin duygular içindesiniz ve kendinizi sorgulamaktan korkmuyorsunuz.

24 Ocak 2020 Cuma AKREP Burç Yorumu:

Bugün, parasal konularda aceleci davranmakla bir çok fırsat kaçırabilir ve ihmal ettiğiniz konuların olumsuz geriye dönüşlerine tanık olabilirsiniz. Mantıklı yapınızı bilenler için hatalı bir davranış olarak nitelendirilecektir. Karşınıza çıkacak olan ilginç teklifleri incelemeden yanıtlamayın. Küçük aksilikler için olağan bir gün.

24 Ocak 2020 Cuma YAY Burç Yorumu:

Eski aile konularının gündem kazanması sizi üzebilir.Bugün, kısa sürecek duygusal etkilenmelerden kendinizi uzak tutmalısınız. Partnerinizin sizi yönlendirmesine izin vermiyor ama olayları kendi iç dünyanızda da çözemiyorsunuz. Kafanızın karışması yüzünden duygusal zararlar görebilirsiniz. Fevri hareketlerden sakınmalısınız.

24 Ocak 2020 Cuma OĞLAK Burç Yorumu:

Duygularınızın oldukça güçlü olduğu bir gün. Partnerinize karşı davranış biçiminizi kontrol altında tutmalısınız. Kendi isteklerinizde yapıcı olmanıza rağmen, söz konusu paylaşım olduğu zaman, anlaşılmaz olabiliyorsunuz. Mantık ve duygu karışımı yaşadığınız bugünde, hislerinizi sıkı bir şekilde denetlemelisiniz.

24 Ocak 2020 Cuma KOVA Burç Yorumu:

Bugün kişisel elektriğiniz çok fazla. Çevrenizdeki kişiler , bu yönünüzü algılayabiliyor ve tepkisel davranışlarınız karşısında çaresiz kalıyorlar. Ay'ın konumu, iş yaşantınızda bazı gerilimlere neden olabilir. Sizden yardım isteği talebinde bulunabilirler. Karar vermeden önce, bazı doneleri yeniden gözden geçirmelisiniz.

24 Ocak 2020 Cuma BALIK Burç Yorumu:

Duygularınızı paylaşma ihtiyacı içindesiniz. Kendinizi ifade ederken; temkinli davranmak zorunda kalmak, istenmeyen gerilimlere neden olacaktır. Birlikte olduğunuz kişilerin maddesel kazançlarına yorum getirmekten kaçınmanıza rağmen olayların size farklı yansıması canınızı sıkabiliyor. Ayak ağrılarınız olabilir.

Güncelleme Tarihi: 28 Ocak 2020, 22:30
YORUM EKLE