Aleyna Tilki balmumu heykelini öptü

Genç şarkıcı Aleyna Tilki'nin balmumu heykeli, Madame Tussauds İstanbul bünyesine eklendi. 2020 yılında müzeye eklenen ilk figür olan heykelini gören Aleyna, Instagram hesabından ilginç fotoğraflar paylaştı.

Aleyna Tilki balmumu heykelini öptü

Hazırlık için müzenin Londra'daki merkezinden gelen kreatif ekiple buluşan ve geçtiğimiz aylarda saç ile göz rengi taranan Aleyna Tilki, sonunda heykeline kavuştu. 8 ayda, 40 kişinin çalışmasıyla tamamlanan heykelin maliyeti 200 bin dolara (1 milyon 100 bin TL) mal oldu.

Balmumu heykeli ile kameralara poz veren Tilki, şaşkınlığını gizleyemedi. Heykelle ilginç pozlar veren genç şarkıcı, heykelini dudağından öptüğü fotoğrafını sosyal medya hesabından paylaştı.

Aleyna Tilki, aynı fotoğrafları Twitter hesabından "Kendimi öpebildiğim için çok şanslıyım" notuyla paylaştı.

ALEYNA TİLKİ KİMDİR? KAÇ YAŞINDA

Aleyna Tilki, 28 Mart 2000’de Of, Trabzonlu bir anne ve Konyalı bir babanın çocuğu olarak Konya’da dünyaya geldi. Yetenek Sizsiniz Türkiye yarışmasına katılmasıyla ilk kez televizyonlarda görüldü. Ağustos 2016’da Türk besteci ve aranjör Emrah Karaduman’ın “Cevapsız Çınlama” adlı single’ında vokal olarak yer aldı. Single’ın YouTube’da yayınlanan klibi 2016’da Türkiye’de en çok izlenen video klip oldu ve bir yıl içinde 300 milyondan fazla izlendi. Böylece en çok izlenen Türkçe şarkı klibi unvanını yakaladı. Şarkı ise MusicTopTR Resmî Listesi’nde 2 numaraya kadar yükseldi. Tilki, Temmuz 2017’de ilk solo single’ı “Sen Olsan Bari”yi yayımladı ve Türkiye’de aynı listede 1 numara oldu.

Şimdilerde her yaptığı ile olay olan Aleyna Tilki, bir süredir ünlü modacı Gülnur Güneş'in kardeşi Kadir Güneş ile aşk yaşıyor. 

YORUM EKLE