ATV canlı izle Müge Anlı bugünkü programı YouTube 27 Ağustos 2020 Perşembe

YAZ sezonu sebebiyle değiştirdiği yeni stüdyosundan geçtiğimiz gün yeni sezona merhaba diyen Müge Anlı 26 Ağustos canlı izle linki programın ATV ekrnlarında saat 10.00'da başlaması ile birlikte çok aranmaya başladı. Müge Anlı ile Tatlı Sert'in 27 Ağustos Pazartesi günü canlı yayınlanan canlı yayınında; Şiar Kılıç'ın esrarengiz ölümü ile alakalı şok itiraflar gündeme otururken Gülizar Amenet'tin teyzesi şok itiraflarda bulundu Akabinde de Gülizar Amenet tüm sırları açıkladı mı  Şiar ölümündeki soru işaretleri ve yaşanan son dakika gelişmeleri ATV canlı yayın izle

ATV  canlı izle Müge Anlı bugünkü programı YouTube 27 Ağustos 2020 Perşembe

ATV Müge Anlı canlı yayın (27 Ağustos 2020 Perşembe) Müge Anlı yaz tatili akabinde realiti programına kaldığı yerden devam ediyor.  Stüüdyo değişikliiği yaptığını öğrendiğimiz ve bu yüzde ara verdiğii beyan eden Müge Anlı ATV ekrnlarında programa 13 senedir olduğu gibi kaldığı yerden devam ediyor. Ünlü gazeteci Müge Anlı 27 Ağustos canlı izle ATV linki şu sıralar aktif edilmişken sırlarl dolu hayatlar yaşamlar yavaş yavaş olaylar aydınlaıyor. 13 seneden beri türlü türlü cinayet, kayıp ve ayrılık vakalarını değerlendirip, suçluların korkulu rüyası olamya devm eden Müge Anlı 26 Ağustos canlı izle ATV  her gün aranmakta ve evlerinde olmayanlar canlı yayın ile Müge Anlı'yı takip etmekte. Evde olupta tv yayından izleyemeyenler de Müge Anlı 27 Ağustos canlı izle ATV aramasını yapmakta.

Hafta içi hergün sabah kuşağı pogramları arasında üst sırada izlenen Müge Anlı 10.00'da herkes merhaba demekte. Müge Anlı Şiar Kılıç olayı ile alakalı çok önemli gelişmelerin yaşandığı geçtiğimiz saatlerde açıklanmıştı.  Müge Anlı 27 Ağustos progrmında tartışılırken Şiar Kılıç olayında detaylar da merak edildi. Sizler için Müge Anlı 26 Ağustos canlı izle ATV linkini aktif etmiş bulunuyoruz. 

Hafta içi her gün ATV canlı  izle  ekranında yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programında bugün (27 Ağustos 2020 Salı) ne oldu? sorusu sorulmaya başandı bile. Ünlü gazeteci Müge Anlı araltırmacı kimliği ve herkesi ürküten sert tavrı ,ile neredeyse tüm cinayetleri aydınlığa çıkartırken kayıpları da bulmak için elinden gelenin fazlasını yapmakta. 

YAZ sezonu sebebiyle değiştirdiği yeni stüdyosundan geçtiğimiz gün yeni sezona merhaba diyen Müge Anlı 26 Ağustos canlı izle linki programın ATV ekrnlarında saat 10.00'da başlaması ile birlikte çok aranmaya başladı. Müge Anlı ile Tatlı Sert'in 27 Ağustos Pazartesi günü canlı yayınlanan canlı yayınında; Şiar Kılıç'ın esrarengiz ölümü ile alakalı şok itiraflar gündeme otururken Gülizar Amenet'tin teyzesi şok itiraflarda bulundu Akabinde de Gülizar Amenet tüm sırları açıkladı mı  Şiar ölümündeki soru işaretleri ve yaşanan son dakika gelişmeleri ATV canlı yayın izle

MÜGE ANLI 27 AĞUSTOS İZLE

MÜGE ANLI ŞİAR KILIÇ CİNAYETİ AYDINLANDI

Müge Anlı, Gülüzar'ın sağ olan çocuklarının anlattıklarını izlediğini ama ekrana veremeyeceğini söyledi. Gülüzar'ın bazı şeyleri hatırlamak istemediğini, hatırladığı şeyin sadece olay günü Hami'nin Şiar'ı çok kötü dövdüğünü ayrıca kendisini de dövdüğünü, duvarda kan izlerinin kendisine ait olduğunu ayrıca doktora gittiklerinde ipucu verdiğini ama doktorun anlamadığını ve Hami'nin diğer çocukları öldürmekle kendisini tehdit ettiğini söylediğini açıkladı.

Sonrasında Gülüzar'ın hastaneden eve geldiklerinde Şiar'ın yaşadığını gördüğünü, ağzından yeşil sular geldiğini, kahvaltısını yaptırdığını ve aynı günün gecesinde bir koku duyduklarını, sonrasında evde yangın çıktığını gördüklerini söyledi.

Müge Anlı ayrıca not olarak Hami'nin çivili sopa ile Şiar'ı dövdüğünü Gülüzar'ın kendisine anlattığını ekledi.

Gülüzar, Hami'den ayrılmak istediğinde Hami'nin kendisini tehdit ettiğini söylerken, Hami buna itiraz edip kendisine zarar vermekle tehdit ettiğini açıkladı. Ayrıca Hami'nin olay günü birine bir şey söylersen diğer çocukların da bende diyerek tehdit ettiğini iddia etti. Gülüzar Hanım doktora gidildiği gün Hami'nin Şiar'ı döverek öldürdüğünü, Hami'nin nasıl cinayet işledim diye ağlamaya başladığını, hastanede de bu yüzden ağladığını ve kendisini diğer kızları ile tehdit ettiğini tekrarladı. Hami, tüm suçlamaları reddetti. Ayrıca babaanne Emine Kılıç, Hami'nin diğer torunlarını demir çubuklarla taciz ettiğini söyledi.

Tüm bu açıklamalar ve itiraflar üzerine, Sakarya Savcılığı'nın talimatıyla Gayrettepe Asayiş Şube Cinayet Büro Amirliği ve Alibeyköy Polis Merkezi'nden gelen yetkililer Hami Kıcı ve Gülüzar Amanet'i ifadelerini almak için emniyete götürdü.

MÜGE ANLI KİMDİR

Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi'nden mezun oldu. Yüksek lisansını ise Kadir Has Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü'nde hukuk üzerine yaptı. Televizyon hayatına ilk olarak magazin alanında başlayan Anlı, diğer bir magazinci Şenay Düdek'le Kanal D'de yaptığı Dobra Dobra adlı magazin üzerine sohbetlerin olduğu ve konukların ağırlandığı bir program yaptı. Bir sezon birlikte program yaptıktan sonra, aynı programa Şenay Düdek ile Cenk Eren FOX Türkiye'de, Müge Anlı ise Pakize Suda'yla Kanal D'de devam etti.

Dobra Dobra'da ki sunuculuk deneyimi ile magazinciliği bırakıp sunuculuğa geçti ve atv'de yayınlanan kendine ait Müge Anlı ile Tatlı Sert adlı tartışma programını sunmaya başladı. Programda, kaybettiği yakınlarını arayan kişiler ağırlanmakta, işleyeni belli olmayan veya işleyenin bulunamadığı cinayetler aydınlatılmaya çalışılmaktadır.[5] Yine Tatlı Sert'in dışında, 2010 televizyon sezonunda, daha önceden Sinan Çetin'in yapmış olduğu Film Gibi adlı programla aynı formatta bir programı atv'de sundu. Müge Anlı ile Mektubunuz Var adlı programda, yaşadığı çeşitli olaylardan dolayı yakınlarıyla görüşemeyen, onları bulamayan kişiler konuk edildi.

Müge Anlı, Türk sunucu ve gazetecİ

Doğum tarihi: 19 Aralık 1973 (46 yıl yaşında), İstanbul

Eş: Burhan Akdağ (e. 1993–2008)

Ebeveynler: İhsan Anlı

Çocuklar: Lidya Müge Akdağ

Eğitim: İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesi, T.C. Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi, Kadir Has Üniversitesi

Güncelleme Tarihi: 27 Ağustos 2020, 10:31
YORUM EKLE