Babil Ozan Güven Yerine Onur Saylak geldi - İşte O görüntüler

Babil dizisinde geçtiğimiz günlerde oynamayacağı açıklanan ve buna da sebep olarak sevgilisine ettiği darp gösterilen Ozan Güven'in yerine Babil dizisinde oynayacak isim belirlendi. Babil dizisnde Ozan Güven'in yerine Onur Saylak getirildiği geçtiğimiz gün Babil yapımcıları tarafında açıklandı. Sevgilisi Deniz Bulutsuz'u darp eden Ozan Güven'in Babil dizisindeki rolğne son verilmişti. O günden sonra yerine gelecek isim de çok merakla aranmaya başlanmıştı. İşte Babil ozan Güve'in yerine getirelecek olan ismin Onur Saylak olduğu açıklaması resimlerle paylaşıldı. 

Babil Ozan Güven Yerine Onur Saylak geldi - İşte O görüntüler

Babil dizisinde geçtiğimiz günlerde oyamayacağı açıklanan ve buna da sebep olarak sevgilisine ettiği darp gösterilen Ozan Güven'in yerine Babil dizisinde oynayacak isim belirlendi. Babil dizisnde Ozan Güven'in yerine Onur Saylak getirildiği geçtiğimiz gün Babil yapımcıları tarafında açıklandı. Sevgilisi Deniz Bulutsuz'u darp eden Ozan Güven'in Babil dizisindeki rolğne son verilmişti. O günden sonra yerine gelecek isim de çok merakla aranmaya başlanmıştı. İşte Babil ozan Güve'in yerine getirelecek olan ismin Onur Saylak olduğu açıklaması resimlerle paylaşıldı. 

Yapımını Ay Yapım'ın üstlendiği, yönetmenliğini Uluç Bayraktar'ın yaptığı, senaryosunu Nüket Bıçakçı ve Özlem Yücel'in kaleme aldığı, başrollerinde Halit Ergenç, Aslı Enver, Birce Akalay, Mesut Akusta, Nur Fettahoğlu ve Onur Saylak'ın yer aldığı Babil dizisi, ikinci sezon için hazırlıklara başladı. İddialı yeni bölümleriyle seyircisiyle buluşmaya gün sayan ekip, çalışmalarına devam ediyor.

PROVA YAPTILAR

Set öncesi hazırlıklarına devam eden Babil oyuncularından Halit Ergenç, Onur Saylak ve Deniz karakteriyle izleyenlerin gönlüne taht kuran Beren Kasımoğlulları bir araya gelerek okuma provası yaptı.

PERFORMANSI MERAKLA BEKLENİYOR

Onur Saylak, Egemen rolüyle Babil dizisine yeni sezonunda dahil oldu. Daha önce de birlikte rol alan başarılı oyuncular Halit Ergenç ve Onur Saylak ikilisinin Babil'deki performansları da merakla bekleniyor.

YORUM EKLE