Baraj 4. bölüm full izle 8 Eylül kesintisiz tek parça Youtube - Fox TV FOXPLAY Baraj 4. bölüm son bölüm

 Baraj 4. bölüm full izle kesintisiz - FOX TV Baraj 4. bölüm fragmanı son bölüm Baraj 4. bölüm full kesintisiz izle Baraj 4. bölüm izle Fox TV ekranlarında bu akşam yerini aldı. Baraj 4. bölümü bitmesi akabinde  FOX TV Baraj dizisini izleyebilirsiniz. Geçtiğimiz sezon başlayan ve 2 bölüm akabinde pandemi sebebiyle erken final yapmak zorunda kalan ve 2 bölümü ile de çok izlenilen  Baraj yüzbinlerce kişinin ekranında yer almışken henüz ilk bölümünün çok izlenmesi ile Salı akşamlarının fenomeni haline gelmiş ve 4. bölüme kadar reytingleri zorlamış bulunmaktadır. Şu sıralar Baraj 4. bölümü ile de çok merakla arandı. Baraj 4. bölümü 8 Eylül Salı FOX TV ekranlarında olacak. Tarık Akan2ın başrolünde oynadığı Baraj filminden esinlenere uyarlanmış Baraj Dizisi aşkın en dram halini bizlere sunmakta iken Nehir ve Nazım aşkının gidişatı konusunda Baraj 4. bölümünde detaylar olacaktır.  Aşkım dramatilize halini konu edinilmiş olan dizi Baraj 4. bölüm izle yemeyenler için vereceğimiz link ile Fox TV Baraj dizisine ulaşacak ve Baraj 4. bölüm izleyeceksiniz

Baraj 4. bölüm full izle 8 Eylül kesintisiz tek parça Youtube - Fox TV FOXPLAY  Baraj 4. bölüm son bölüm

Baraj bu akşam var mı sorusu sezon dizilerinin başlaması ile birlikte çok sorulmaya başlanmıştı. Geçtiğimiz hafta son dakika açıklama akabinde Baraj 2. sezon 3. bölüm fragmanı ve akabinde Baraj 3. bölüm yayınlanmıştı. Her hafta Salı günleri Fox TV ekranlarında BAraj dizisini izleyebilirsiniz. Tarık'tan istediği alakayı göremeyen Nehir İstanul'a dönmek istemektedir. Ancak Tarık'ın geçirdiği kaza akabinde Nehir acaba terkedip İstanbul'a dönecek midir? Bakalım Baraj yeni sezon 4. bölüm fragmanı ve detaylarını sizler için araştırdık. Baraj 4. bölüm full izle kesintisiz - FOX TV Baraj 4. bölüm fragmanı son bölüm Baraj 4. bölüm full kesintisiz izle Baraj 4. bölüm izle Fox TV ekranlarında bu akşam yerini aldı. Baraj 4. bölümü bitmesi akabinde  FOX TV Baraj dizisini izleyebilirsiniz. Geçtiğimiz sezon başlayan ve 2 bölüm akabinde pandemi sebebiyle erken final yapmak zorunda kalan ve 2 bölümü ile de çok izlenilen  Baraj yüzbinlerce kişinin ekranında yer almışken henüz ilk bölümünün çok izlenmesi ile Salı akşamlarının fenomeni haline gelmiş ve 4. bölüme kadar reytingleri zorlamış bulunmaktadır. Şu sıralar Baraj 4. bölümü ile de çok merakla arandı. Baraj 4. bölümü 8 Eylül Salı FOX TV ekranlarında olacak. Tarık Akan2ın başrolünde oynadığı Baraj filminden esinlenere uyarlanmış Baraj Dizisi aşkın en dram halini bizlere sunmakta iken Nehir ve Nazım aşkının gidişatı konusunda Baraj 4. bölümünde detaylar olacaktır.  Aşkım dramatilize halini konu edinilmiş olan dizi Baraj 4. bölüm izle yemeyenler için vereceğimiz link ile Fox TV Baraj dizisine ulaşacak ve Baraj 4. bölüm izleyeceksiniz. FOX TV ekranlarında bu akşam yayınlanan Baraj 4. bölümü neler oldu aramasının yanında Baraj 5. bölüm fragmanı yayınlandı mı soruları da mevcuttu. Ekranlarda ben de varım demek için dikkat çeken fragmanı ile karşımıza çıkan ve herkesi merakta bırakan Baraj 4. bölüm bakalım izleyiciden kaç puan aldı. Baraj FOX TV  izle linki de şu sıralar aktif edildi. 

BARAJ YENİ BÖLÜM İZLE 

Feyyaz Duman; Biran Damla Yılmaz; Burak Yörük; Sumru Yavrucuk; İman Casablanca başrollerinde oynadığı ilk başladığı zamanlarda çok büyük reklamlar yapılan ve Baraj inşaatının ustası Nazım ve Nehir'in aşkının gizemli olaylar ile devam etmesi ve araya Tarık'ın girmesi ile sarpa saran işlerin devam etmesi çerçevesinde bir yaşamın yansıtıldığı Baraj 4. bölüm akabinde Baraj 5. bölüm fragmanı da yayınlandı.  Çukur  yönetmeliğini ve senaryosunu Hasan Tolga Pusat'ın üstlendiği  dram ve komedi türündeki dizi olup  pandemi akabinde erken tatil yapması akabide aylarca merakla ne zaman başlayacak diye aranmaktaydı Baraj 4. bölüm full izle linki ve Baraj 5. bölüm fragmanı detayları ile haberimizde.

BARAJ SON BÖLÜM ÖZETİ

Nehir barajda bir süre daha kalmak istediğini söyler. Nazım bu duruma karşı çıksa da Tarık’ın bir planı vardır. Nazım ve Tarık bir anlaşma yaparlar. Tarık, Nehir’e karşı ilgisiz ve kaba davranarak onu kendisinden soğutacaktır. Bunun yanında Nazım’a vereceği taktiklerle Nazım ve Nehir’in yakınlaşmasını sağlayacaktır. Nazım doğru anı hissettiğinde Nehir’e gerçekleri söyleyecektir. Bunların karşılığında da Nazım, Tarık’a masa başı bir iş verecek ve rahat etmesini sağlayacaktır. Böylece herkes kazanacaktır. Ancak işler planladıkları gibi gitmeyecektir.

 BARAJ HAKKINDA - NEREDE ÇEKİLİYOR

Baraj dizisi Sakarya'da yer alan Akçay Barajı şantiyesinde çekilmektedir. Baraj sahnesi haricindeki çekimlerin de bu bölge civarında yapıldığı tahmin ediliyor. Çekimlerde farklı şehirlerden sahneler de bulunuyor.

BARAJ 4. BÖLÜM FRAGMANI İZLE

BARAJ 2. BÖLÜM ÖZETİ

Nehir'in barajda bir süre daha kalmaya karar vermesi Nazım'ı çıkmaza sokar. Attığı yalan başına dert olmuştur. Tarık şartlarını kabul edene kadar Nazım'ı zorlayacaktır. İkili arasındaki anlaşmazlık Nazım'ın gerçeği anlatmaya karar vermesi ile sonlanır. Ancak Nazım için gerçeği anlatmak giderek zorlaşacaktır. Git gide daha çok Tarık'a muhtaç olmaya başlayacaktır. Tarık oyunu sürdürmeye karar verir ancak Nehir'in tanıdığı birçok kadından farklı olması onu hiç tanımadığı duygularla karşı karşıya getirecektir. Atılan her yalan daha fazla gerçeği birbirine bağlayacaktır.

BARAJ OYUNCULARI

Bu akşam 4. bölümü ileekranlara gelen Baraj dizisi konusu bölüm özeti ve oyucuları açıklamasını yapmışken karakterler hakkında biraz bilgi vermek istedik. 

BİRAN DAMLA YILMAZ NEHİR ROLÜNDE

20'Lİ YAŞLARDA OLAN NEHİR GEÇMİŞİNİ YETİMHANEDE TAMAMLAMIŞ VE ÇOK GÜÇLÜ BİR KADINDIR. BU GÜCÜNÜN ARKASINDA İSE NAİF DÜŞÜNCELERİ VARDIR.Aslında nehir aşk kadınıdır. İnternet üzerinden Nazım'ı tanımış ve tüm kimliğini saklayarakNazım'a aşık olmuştur. 

NAZIM - FEYYAZ DUMAN

40'lı yaşlarda olan Nazım sert mizacını ardında aslında melek gibi bir adam yatmaktadır. İnternet üzerinden tanıştığı kıza aşık olmuş ve kendini olduğu gibi tanıtmamıştır.  Disiplinli, tavizsiz, içine kapanık birisidir. Az konuşur. Geçmişi hakkında kimse bir şey bilmemektedir.

TARIK - BURAK YÖRÜK

Tarık aynı Nehir gibi 20'li yaşlarda çok karizmatik ve çekici karakter olarak karşımıza çıkmaktadır. Zengin kadınlar adeta onun geçim kaynağıdır. Kendi kelime güü ile herkesi kendine bağlamaktadır. Başına bir kadın yüzünden bela açan Tarık, kızın babası tarafından cezalandırılarak baraja gönderilir ve NAzım ustanun himayesinde çalışmaktadır. Nazım ileadeta yarışmaktadır. ve nazım'ın onun eline verdiği nehir fırsatını değerlendrmek için elinden gelen her kötülüğü yapacaktır. 

Her hafta Salı günleri yayınlanan Baraj dizisi FOX tv'nin adeta Slı günlerini kurtarış dizisi olmakta olan yolda ilerlemekteyken  Star TV  ekranlarında aynı gün yayınlanan Menajerimi Ara dizisi ile kafa kafaya gitmektedir.  Peki Baraj  son bölüm de Zerrin'in hastalığını öğrenen Nehir İstanbul'a gidecek midir? Trık2ın geçirdiği kza sonrasında son durumu nedir?

Baraj, Med Yapım ve No:9 Productions imzalı, ilk bölümü 17 Mart 2020 tarihinde yayımlanan, yönetmeliğini ve senaryosunu Hasan Tolga Pusat'ın üstlendiği Türk yapımı dram dizisidir. 1977 yapımı Baraj filminin dizi versiyonudur

Senarist: Hasan Tolga Pusat

Başrol: Feyyaz Duman; Biran Damla Yılmaz; Burak Yörük; Sumru Yavrucuk; İman Casablanca

Yayın tarihi: 17 Mart 2020 - günümüz

Yapımcı: Fatih Aksoy; Yağmur Ünal

Oyuncular: Burak Yörük

BARAJ SON BÖLÜM FRAGMANI İZLE

BARAJ 4. YENİ BÖLÜM İZLE

Bakalım BARAJ 4. bölüm izle linkinde karşımıza neler çıkacak? Baraj 5. bölüm  fragmanı izle de neler yaşanacak 

Güncelleme Tarihi: 09 Eylül 2020, 01:47
YORUM EKLE