Bizimle iletişime geç
İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

Genel

19 Kasım 2020 Perşembe 17:12:55

Son Güncelleme: 19/11/2020 17:13:38

Defne Samyeli’den annelik itirafı! Ben tercih etmedim ama değiştim!

Hayatına dair çarpıcı açıklamalarda bulunan güzel sunucu ve şarkıcı Defne Samyeli, kendi tercihi olmamasına rağmen anne olduğunu söyledi. Anne olmanın kendisini değiştirdiğini söyleyen Samyeli, 4-5 çocuk daha yapabilecek duygusal durumlardan geçtiğini anlattı.

1991 yılında girdiği Magic Box güzellik yarışmasında üçüncü olan daha sonra ise televizyonda sunuculuk hayatına adım atan Defne Samyeli’den hayatına dair samimi itiraflar geldi. Ana haber sunuculuğu ve köşe yazarlığı yapan, 1994 yılında çıkardığı “Tek Başına” adlı albümüyle müzik tutkusunu sürdüren Samyeli, iki kızının odağında yer aldığı hayatından bahsetti.

24 yaşındaki Deren ve 17 yaşındaki Derin’in annesi olan Samyeli, çocuk yapmanın kendisini değiştirdiğini söyledi. İpek Açar’ın sunucusu olduğu ve TRT Müzik’te yayınlanan bir programa katılan 48 yaşındaki ünlü sunucu ve oyuncu anneliğin kendi tercihi olmadığını söyledi.

“Onlar bana annelik yapıyor”

24 yaşında anne olduğunu aktaran Samyeli, çocukların kendisini değiştirdiğini ve daha çok çocuk yapma arzuna teşvik ettiğini söyledi. Samyeli, kendi yaşında birinin yakın arkadaşlarından alacağı ne varsa kızlarının bunu sağladığını dile getirdi. Kızlarını, sırtını yaslayabileceği bir dost olarak gördüğünü belirten Samyeli, zaman zaman kendisine annelik yaptıklarını belirtti.

“Haber sunarken bile şarkı söylüyordum”

TRT Radyo Sınavlarına 6-7 yaşlarında girdiğini belirten Samyeli, TRT’ye girmek için ağladığını söyledi.  Güzel sunucu “Atatürk Ölmedi Yüreğimde Yaşıyor” şarkısıyla TRT İstanbul Çocuk Radyosu’na kabul edildiğini aktardı. Müziğin kendisi için bir tutku olduğunu belirten Samyeli, haber sunarken bile aralarda şarkı söylediğini dile getirdi.

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

Güncel Haberler

Yukarı