Bizimle iletişime geç
İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

Genel

30 Aralık 2020 Çarşamba 10:35:02

Dört çocuk annesi 25 yaşındaki Türk kadın Fransa’da öldürüldü! Eski sevgilisi önce dövdü, sonra bıçakladı!

Fransa’nın Strasbourg şehrinde yaşayan dört çocuk annesi Yasemin Çetindağ’ın (25), 42 yaşındaki eski sevgilisi tarafından önce dövülüp ardından bıçaklanarak katledildi. Genç kadını öldüren katilin, bir arkadaşından yardım alarak cansız bedeni ormanlık bir alana gömdüğü öğrenildi.

Dün İstanbul’un Maltepe ilçesinde yaşanan korkunç olayda üniversite hocası Aylin Sözer (48), eski sevgilisi Kemal Delbe (32) tarafından boğazı kesilip yakılarak öldürülmüştü. Kadın cinayetlerinin her geçen gün arttığı günümüzde bu haber üzerine birçok kişi isyan etmişti. Bir kadın cinayeti haberi de Fransa’dan geldi. Fransa’da yaşayan 25 yaşındaki Yasemin Çetindağ’ın katledilip ormanlık bir alana gömüldüğü ortaya çıktı.

Cinayeti 42 yaşındaki eski sevgili işledi

25 yaşındaki Yasemin Çetindağ’ın Strasbourg şehrinde yaşadığı ve 4 çocuğu olduğu belirtildi. Genç kadının eski sevgilisi olan 42 yaşındaki adam tarafından kendi evinde öldürüldüğü ve ormanlık bir alana gömüldüğü ortaya çıktı. Çarşamba günü evde 4 çocuğun da bulunduğu sırada çıkan tartışmada Yasemin Çetindağ’ı dövüp bıçakladığını belirten eski sevgili çocukları da anneannelerine götürdüğünü ifade etti.

Arkadaşından yardım alarak cesedi gömdü

Katil zanlısı, daha sonra eve dönüp Yasemin Çetindağ’ın cansız bedenin banyoya götürdüğünü itiraf etti. Cinayet işledikten sonra bir arkadaşından yardım aldığını kaydeden katil zanlısı, cesedi ormanlık alana gömdüğünü söyledi. 25 yaşındayken feci şekilde katledilen Yasemin’in annesinin şüphesi üzerine polise haber verdiği ve olayın böylece ortaya çıktığı belirtildi.

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı