Bizimle iletişime geç
İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

Genel

14 Kasım 2020 Cumartesi 09:13:04

FETÖ üyesi Yüksel Sezer yakayı ele verdi!

Başkent Ankara’da yapılan operasyonda FETÖ üyesi olduğu gerekçesiyle 3 yıldır aranan eski 1. sınıf emniyet müdürü Yüksel Sezer yakalandı.

Fetullahçı Terör Örgütüne (FETÖ) yönelik operasyonlar tüm Türkiye’de devam ediyor. Ankara’da yapılan bir operasyonda 3 yıldır polisin radarında olan eski 1. sınıf emniyet müdürü Yüksel Sezer yakayı ele verdi. Firari Sezer’in Çankaya’nın Ata Mahallesi’nde yakalandığı bildirildi. Yakalanan Sezer’in, başka birine ait olan bir kimlik taşıdığı görüldü.

FETÖ içinde ‘A5’ kategorisinde yer alıyordu!

Yakalanan Sezer’in Strateji Daire Başkanlığında 1. sınıf emniyet müdürü olarak görev aldığı ve ByLock kullandığı bildirildi. Sezer’in FETÖ içinde ‘A5’ kategorisinde olduğu aktarıldı. Bu kategorinin örgütte en güvenilen insanları ifade etmek için kullanıldığı belirtiliyor. Zira yakalanan Sezer’in, Fetullah Gülen’in Pensilvanya’daki evindeki güvenlik açıklarını bulmak için ABD’ye gideceği öğrenildi.

Yakalanan Sezer’in halen daha polis olduğu dönemde Sivas’ta görev yaparken “usulsüz dinleme” nedeniyle cezaya çarptırıldığı kaydedildi. Sezer’in Ankara’da çeşitli zamanlarda 8 ayrı protestoya katıldığı ortaya çıktı.

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

Güncel Haberler

Dizi Haberleri

EDHO Hırsız Seko kimdir? Gerçek adı ne?

← yazdı25 Kasım 2020
Yukarı