FOX TV Bay Yanlış 10. yeni bölüm fragmanı şimdi yayınlandı - İzle - Bay Yanlış Özgür Eda ayrılacak mı?

Bay Yanlış 10. bölüm fragmanı yayınlandı mı  sorusu bu akşam yayınlanan Bay Yanlış 9. bölüm akabinde çok merakla araşıtrılmakta. Bay Yanlış 9. bölüm full izle linki de aktif edilmişken sizler için Bay Yanlış 10. bölüm fragmanı ve Bay Yanlış 9. bölüm full izle linkini paylaşacağız. Gçtiğimiz akşam yayınlanan Bay Yanlış 9. bölüm bitti v hemen arkasından Bay Ynalış 10. bölüm fragmanının yayınlandığı açıklandı.  Bay Yanlış 8. bölüm özeti Ve Bay Yanlış 8. bölüm akabinde Bay Yanlış 9. bölüm fragmanını merak edenler için de Bay Yanlış 9. fragmanı habrimizde.

Bay Yanlış 10. bölüm fragmanı yayınlandı mı  sorusu bu akşam yayınlanan Bay Yanlış 9. bölüm akabinde çok merakla araşıtrılmakta. Bay Yanlış 9. bölüm full izle linki de aktif edilmişken sizler için Bay Yanlış 10. bölüm fragmanı ve Bay Yanlış 9. bölüm full izle linkini paylaşacağız. Gçtiğimiz akşam yayınlanan Bay Yanlış 9. bölüm bitti v hemen arkasından Bay Ynalış 10. bölüm fragmanının yayınlandığı açıklandı.  Bay Yanlış 9. bölüm özeti Ve Bay Yanlış 9. bölüm akabinde Bay Yanlış 10. bölüm fragmanını merak edenler için de Bay Yanlış 10. bölüm fragmanı habrimizde. 

Bay Yanlış 9. bölüm çok merakla takip edildi. Peki Bay Yanlış 10. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Merakla takip edilen dizi de Özgür ile Eda yakınlaştıkça Serdar bu durumdan olası rahatsız oldu ve ve durumu Yeşim ile birlikte değerlendirdi. Serdar, Özgür'ün Eda'ya yakınlaşması ile alakalı Bay Yanlış olduğunu söylemesi ile birlikte öyle bir tokat yedi ki...

Özge Gürel ve CanYaman'ın başrollerini paylaştığı Bay YANlış 9. bölümde en çok dikkat çeken kişiler kesinlikle ki Ezgi ve Özgür olmakta iken BAy Ynalış 9. bölümünde Ezgi ie Özgür ayrılığı Bay Yanlış 10. bölüm fragmanına damga vurcağa benziyor. 

BAY YANLIŞ 8. BÖLÜM ÖZETİ

Ezgi ve Özgür'ün yakınlaşması, Serdar ve Yeşim'in gelmesiyle bozulur. Özgür'ün Ezgi'ye olan ilgisi Serdar'ı rahatsız eder ve bu durumu Yeşim'le birlikte sorgulamaya başlar. Ezgi'nin Özgür'e olan hislerini ilk Deniz fark eder ve Ezgi'yi yanlış yapmaması için uyarır. Ozan ise Özgür'ün Ezgi'ye olan hislerinin farkındadır ve onu bu konuda destekler. İkisinin bir araya gelmesini istemeyen anneler de harekete geçer ve onları ayrı tutmak için ellerinden geleni yapmaya karar verirler. Herkese ve her şeye rağmen Ezgi ve Özgür birbirlerine olan duygularını itiraf edebilecekler midir?

BAY YANLIŞ 9. BÖLÜM ÖZETİ

Ezgi ve Özgür tüm karşı çıkanlara rağmen birlikte olmaya başlar. Ezgi ve Özgür aşklarını yaşarken annelerinin kavga ettiklerinden bihaberdirler. Anneler birbirleri için bu denli kötü düşünürken ilişkilerini de açıklayamazlar. Nevin bir an önce Ezgi’nin hem evden hem de işten ayrılması için baskı yapar. Bu arada Ezgi’nin doğum günü yakındır. Özgür, Ezgi için özel bir gece hazırlarken, Serdar da Ezgi’nin ailesinin ve arkadaşlarının da katılacağı bir doğum günü organize eder. Ezgi istemeden kendini Serdar’ın organize ettiği partide bulur. Tesadüfler sonucu Özgür de o mekana gelir. Bu doğum günü Ezgi ve Özgür’ün ilişkisinde ne gibi sonuçlar doğuracaktır?

Sizlr için araştırdığımız Bay Yanlış 8. bölüm özeti akabinde Bay Yanlış 9. bölüm ÖZETİNİ ve akabinde de Bay Yanlış 10. bölüm fragmanı nı da paylaşıyoruz 

İŞTE BAY YANLIŞ 9. BÖLÜM FULL İZLE LİNKİ 

Güncelleme Tarihi: 29 Ağustos 2020, 14:12
YORUM EKLE